Gra STAR WARS™ Battlefront na PS4
139°Zakończono

Gra STAR WARS™ Battlefront na PS4

10
gru 27. 2015
Przeglądając zauważyłem fajna cenę na STAR WARS™ Battlefront myślę że warto skorzystać.
Aktualizacje społecznościowe
10 Komentarzy
Żadna okazja bo jest to wersja cyfrowa z psn - lepiej kupić używana na płycie i później sprzedać.
Autor
No zgadzam sie lepiej ale nie wszyscy chcą pudełkowa wersje. Jak by nie patrzeć to cena dobra
Takich gier się nikt nie pozbywa, Mam Battlefield premium w wersji cyfrowej i zapłaciłem 109zł a w sklepie 299zł. Nigdy jej nie usunę bo zabawa na lata do następnej części. Gry fabularne to się zgadzam- kupuje na płycie po przejściu lub po wygraniu lądują na allegro
cena BF leci na pysk jak liscie na jesien...ale coz jak szit taki prajs gra warta rapetem 10Eojro
slawek.kajakgru 27. 2015

cena BF leci na pysk jak liscie na jesien...ale coz jak szit taki prajs cena BF leci na pysk jak liscie na jesien...ale coz jak szit taki prajs gra warta rapetem 10EojroNie każdemu się podoba - nie musisz od razu od szitów wyzywać - mnie się nie podoba - nie podłączam się.
Miesiugru 27. 2015

Nie każdemu się podoba - nie musisz od razu od szitów wyzywać - mnie się n … Nie każdemu się podoba - nie musisz od razu od szitów wyzywać - mnie się nie podoba - nie podłączam się.


Mnie się też nie podoba i uważam że to shit jakich mało tym bardziej że zrobiło ją duże studio z dużym budżet. Większość graczy kończą przygodę z tą pseudo strzelanką po 10 godzinach.
Pepper
A to nie jest faktycznie tak, że gra przygotowana została w 99% pod multi, a singleplayer to taka doklejona na siłę proteza gry i tak by to należało traktować?
Zbanowany
@Kaban W Battlefroncie nie ma kampanii dla pojedynczego gracza
Pepper
aaa to nawet nikt nic nie udawał
Nie wiem co ludzie tak placza ze BAttelfront jest plytki bo znowu Battelfield i CS urzeka głebią i fabuła, albo ten płacz że laserkami pif paf bum bum ludzie to gwiezdne wojny gra dla mas tak jak i film kto nie gral ten nie zrozumie
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy