Niestety, ta okazja wygasła 13 grudnia 2022.
166°
16
Opublikowano 13 grudnia 2022

Gra Sniper Elite 5 na PS5 w RTV Euro AGD

99zł159zł-38%
Darmowa dostawa · RTV Euro AGD Okazje
Awatar użytkownika VooDoo_86
Opublikowane przez VooDoo_86
Dołączył w 2020
50
354

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Najtaniej od czasu premiery, przynajmniej ja nigdzie taniej nie widziałem.

Najnowsza odsłona nagradzanej serii Sniper Elite 5 oferuje niezrównaną zabawę w snajpera, taktyczną walkę trzecioosobową i ulepszoną kamerę śmierci. Przedzieraj się przez najbardziej wciągające mapy w historii, które posiadają szczegółowo odwzorowane autentyczne obszary i usprawniony system poruszania się pozwalający na jeszcze lepszą eksplorację. Francja, rok 1944 – w ramach tajnej operacji amerykańskiej piechoty US Rangers mającej na celu osłabienie umocnień Wału Atlantyckiego na wybrzeżu Bretanii elitarny strzelec wyborowy Karl Fairburne kontaktuje się z francuskim ruchem oporu. Niedługo potem grupa odkrywa tajny projekt nazistów, Operację Kraken, który może zakończyć wojnę, zanim alianci dokonają inwazji na Europę.

ROZBUDOWANA KAMPANIA
Wiele prawdziwych miejsc uchwyconych za pomocą fotogrametrii, by odtworzyć żyjące, wciągające otoczenie. Liczne punkty wejścia i ewakuacji, a także cele z listy osób do zabicia zapewniają zupełnie nowe spojrzenie na każdą misję. Zmierz się ze spiskiem nazistów w pojedynkę lub współpracuj z partnerem dzięki ulepszonej mechanice gry kooperacyjnej pozwalającej wam współdzielić amunicję i przedmioty oraz wydawać rozkazy i wzajemnie się leczyć.

ZAAWANSOWANA FIZYKA WYMIANY OGNIA I PORUSZANIA SIĘ
Używaj tyrolek, zjeżdżaj ze zboczy i przemierzaj półki skalne, by dotrzeć do idealnego punktu obserwacyjnego lub przekraść się obok czujnych wartowników. Biorąc kogoś na cel, pamiętaj o opcjach łoża i lufy karabinu, a także grawitacji, wietrze oraz tętnie.

MODYFIKACJE WYSOKIEGO KALIBRU
Korzystaj z warsztatów, by modyfikować i ulepszać praktycznie każdy element broni: zmieniaj lunety, łoża, lufy, magazynki i nie tylko. Karabiny, broń dodatkowa i pistolety mają mnóstwo opcji do wyboru. Dodatkowo możesz wybrać amunicję dopasowaną do celu: od przeciwpancernej do nieśmiercionośnej.

TRYB INWAZJI – DOŁĄCZANIE DO KAMPANII W TRYBIE PvP ORAZ KOOPERACYJNYM
Wtargnij do kampanii innego gracza jako snajper państw Osi i rozpocznij zabójczą zabawę w kotka i myszkę. Gdy będziesz śledzić swoją ofiarę, rozgrywka nabierze zupełnie nowego znaczenia. Ewentualnie jako Karl możesz wezwać posiłki, a drugi snajper pomoże ci znaleźć rozwiązanie w trudnej sytuacji.

DYNAMICZNY TRYB WIELOOSOBOWY
Zmodyfikuj swoją postać i uzbrojenie, a następnie zdobywaj PD, medale i baretki, walcząc w niezwykle wymagających bitwach dla 16 graczy, które z pewnością poddadzą próbie twoje umiejętności snajperskie. Jeżeli preferujesz rozgrywkę kooperacyjną, możesz połączyć siły z maksymalnie 3 graczami i zmierzyć się z falami przeciwników w trybie przetrwania.

ULEPSZONA KAMERA ŚMIERCI
Charakterystyczna rentgenowska kamera śmierci powraca bardziej realistyczna i makabryczna niż kiedykolwiek. Dzięki niej zobaczysz niszczycielską moc każdego strzału. Kości w nieprzewidywalny sposób odbijają kule, które wydzierają nową drogę w ciałach przeciwników. Pistolety maszynowe oraz standardowe także mogą aktywować kamerę śmierci pokazującą również wielokrotne strzały w pełnym dramaturgii zwolnionym tempie.

Data premiery
26.05.2022

Twórca
Rebellion

Wydawca
Sold Out

Gatunek
akcja, strzelanka

Edycja
Standardowa
RTV Euro AGD Więcej szczegółów na RTV Euro AGD
Aktualizacje społecznościowe

16 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika JaTylkoNaChwile
  Szkoda, że nie na PS4.
 2. Awatar użytkownika Er_Fex
  Ktoś grał? Równie dobre jak 4?
  Awatar użytkownika VooDoo_86
  Autor
  Ja we wszystkie poprzednie części, myślę że ta gorsza nie będzie, dlatego wziąłem, bo polowałem już na dobrą cenę od jakiegoś czasu (Edytowano)
 3. Awatar użytkownika aMoR
  Pula użyć kodu - NOCNA121222 - została wyczerpana.
  Ten produkt możesz kupić w cenie bez kodu rabatowego.
 4. Awatar użytkownika Kamil1992
  Lepiej kupić Xbox gamepassa za parę groszy bo też tam jest
  Awatar użytkownika VooDoo_86
  Autor
  Nie każdy ma Xboxa...
Awatar użytkownika