Niestety, ta okazja już wygasła
Gra rodzinna Pierwsza Pomoc - gra edukacyjna w dobrej cenie
-44° Zakończono

Gra rodzinna Pierwsza Pomoc - gra edukacyjna w dobrej cenie

0
lip 12.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra najtaniej w Internecie - cena na allegro od 69.90zl + kw

Darmowa dostawa (odbiór w punkcie Poczta Polska, Żabka, Freshmarket, stacje PKN Orlen, kioski Ruchu) od 99zł

-----------------
Opis gry ze strony:

Rodzinna gra planszowa, która powstała w oparciu o Ogólnopolski Program Edukacyjny „Ratujemy i Uczymy Ratować“ (RUR) prowadzony przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy (WOŚP).

Żaden dzieciak nie lubi gdy rodzice przypominają mu o tym w jakich sytuacjach zagrożone może być jego zdrowie lub życie, czego należy unikać, lub czego nie należy robić by  nie doszło do poważnego zagrożenia.
Gra planszowa „Pierwsza pomoc“ budując atmosferę wspólnej zabawy w przystępny i prosty sposób porusza problemy bezpieczeństwa dzieci i uczy zasad udzielania pierwszej pomocy.
W czasie rozgrywki dziecko natrafia na sytuacje w których musi  samodzielnie określić, co stanowi zagrożenie  i jak się wobec niego zachować. Zdobyta w trakcie gry wiedza na temat udzielania pierwszej pomocy może sprawić, że  gdy dziecko w realnym życiu natrafi na prawdziwy problem, podejmie właściwe działanie.  

Czasami wystarczy zadzwonić pod 112.

Gra zawiera opracowaną przez WOŚP, ilustrowaną broszurę, która wyjaśnia, krok po kroku, działania jakie trzeba wykonywać w czasie udzielania pierwszej pomocy.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst