Niestety, ta okazja już wygasła
Gra PS4 Darksiders Genesis oraz XBOX
376° Zakończono

Gra PS4 Darksiders Genesis oraz XBOX

69,90złMedia Markt Okazje
2
376° Zakończono
Gra PS4 Darksiders Genesis oraz XBOX
wrz 28. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Happy Hours w Media Markt.
Trwa do 29.09 (wtorek) do 9 rano.

Link do wersji na Xboxa: mediamarkt.pl/kon…sis

Opis sprzedawcy:
Darksiders Genesis

Od zarania dziejów Rada utrzymywała równowagę w istnieniu życia. Wypełniający ich rozkazy jeźdźcy Apokalipsy, Nefilimowie (potężne istoty zrodzone z nienaturalnego przymierza aniołów i demonów), przysięgli służyć Radzie, otrzymując w zamian niesamowite moce. Jednakże moce te zostały okupione ogromnym kosztem: jeźdźcy dostali rozkazy użycia swojej nowej siły do zgładzenia reszty swoich pobratymców. Doprowadziło to do krwawej wojny w Edenie, w której jeźdźcy, wypełniając wolę Rady, zgładzili Nefilimów.


Wciąż wstrząśnięci wydarzeniami w Edenie, Wojna oraz Waśń dostali nowe zadanie – Lucyfer, enigmatyczny i zwodniczy król demonów knuje spisek, by zmącić panującą równowagę, przyznając władzę i moce władcom demonów w Piekle. Wojna oraz Waśń muszą dopaść tych władców, zebrać informacje i ostatecznie wywalczyć sobie drogę przez mroczny, demoniczny spisek, który grozi zaburzeniem równowagi na wieki i zniszczeniem wszelkiego istnienia."


DARKSIDERS: GENESIS to połączenie akcji i przygody, w której przedzierasz się przez hordy demonów, aniołów i wszystkiego, co pomiędzy w drodze do Piekła i z powrotem, wykorzystując broń palną i białą. Genesis pozwala graczom zobaczyć świat DARKSIDERS sprzed wydarzeń z oryginalnej gry oraz wprowadza jeźdźca Apokalipsy – Waśń.


Wojna oraz Waśń otrzymali nowe zadanie do wykonania.


Lucyfer spiskuje i przyznaje władze i moce władcom demonów w Piekle.


Wojna oraz Waśń muszą dopaść tych władców.


Wywalcz swoją drogę przez mroczny, demoniczny spisek, który grozi zaburzeniem równowagi na wieki i zniszczeniem wszelkiego istnienia
PostTweet
Aktualizacje społecznościowe
2 Komentarze
Ogralem w GP polecam do coopa z kumplem/kolezanka zajebisty tytul
MigotX28/09/2020 21:15

Ogralem w GP polecam do coopa z kumplem/kolezanka zajebisty tytul


Z koleżanka lepsze są gry turowe ...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst