Niestety, ta okazja wygasła 2 minuty temu.
72°
Opublikowano 2 dni temu

Gra planszowa Suburbia

129,01zł167zł-23%
9,21zł z Polska ·
Opublikowane przez
juranu
Dołączył w 2023
13
26

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Planszówki

Znajdź więcej okazji Planszówki

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Sklep 3trolle wrzucił promocję na podstawkę gry Suburbia
Stara acz ciekawa gra o budowaniu miasta. Obecnie najtaniej na rynku, średnio pewnie dostępna za około 180 pln.

Opis: Życie w wielkim mieście nie musi być wcale gwarne i niewygodne. Obok fabryk i centrów handlowych mogą się przecież znajdować parki i jeziora. Szkoda, że wiele metropolii nie przykłada do tego wagi. Może czas na zaprojektowanie i zbudowanie własnego miasta, a przynajmniej jednej z jego dzielnic? Czy ci się uda? Cóż, o tym zdecydują już sami mieszkańcy…

Suburbia to strategiczna gra planszowa Teda Alspacha (Zamki szalonego Króla Ludwika, Słowołaki, Wilkołak), reedycja kultowego tytułu z 2012 roku, w którym na 90 minut staniecie się architektami i budowniczymi miasta.

Gra cechuje się prostymi zasadami, dynamiczną rozgrywką i ogromną regrywalnością, dzięki wykorzystaniu mechaniki aukcji i draftu heksów. Podczas swoich tur będziecie wykonywać kolejno 4 akcje: umieszczenie kafelka Budynku albo znacznika Inwestycji, pobranie Dochodu albo zapłacenie podatku, dostosowanie pozycji na planszy Populacji oraz dodanie nowego kafelka do Rynku Nieruchomości. Każda decyzja wpłynie na wasze dochody, mieszkańców i reputację. Wszystko po to, aby pod koniec rozgrywki to właśnie wasza Dzielnica była najlepiej rozwinięta i posiadała najliczniejszą populację. Pudełko Suburbii posiada świetną wypraskę, która bez problemu pomieści nie tylko podstawkę, ale i rozszerzenia Suburbia Rozszerzenia.

BGG: 7,5
3Trolle Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

1 Komentarz

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika Tracz
    Gdzie ta promocja opie. Za 180 cebulionów jest. Chyba, że jestem pijany i nie widzę