Gra planszowa Statki, łupy, kościotrupy @ cdp.pl
266°Zakończono

Gra planszowa Statki, łupy, kościotrupy @ cdp.pl

59,99zł199,95zł-70% Darmowa dostawa Darmowacdp.pl Okazje
7
lut 19. 2018
Opis ze strony rebel.pl:
Gracze, jako piraci będą toczyć bitwy, grabić, zatapiać statki kupieckie, by pod koniec ciężkiej dniówki zawinąć do portu. A tam ciężko zrabowane łupy wymienić na rum… Podczas rozgrywki w Statki, łupy, kościotrupy rzucamy specjalnymi kośćmi, by rozgrywać bitwy, grabić kupców a następnie w portach rozwijać statki i werbować członków załogi. Każda partia dzięki scenariuszom pozwala przeżywać całkowicie nowe przygody na niebezpiecznym i niezbadanym morzu, gwarantując niepowtarzalność rozgrywki.W każdej rundzie gracze napadają na statki handlowe oraz inne pobliskie okręty, starając się złupić tyle dóbr, ile w stanie jest pomieścić ich statek! Herszt piratów zbiera wszystkie kości graczy, potrząsa nimi i wrzuca do pudełka – na otwarte morze, na którym rozstrzygnięte zostaną losy bitwy morskiej! Symbole na kościach determinują wynik walki. Po rozpatrzeniu rezultatów piraci zabierają się do grabieży.
W Statki, łupy, kościotrupy gracze mogą zacumować w dziupli piratów, aby usprawnić swój statek, zatrudnić nową załogę za parę butelek rumu, czy też oddać złupione dobra w ręce Króla Piratów. Na koniec gry, wygrywa gracz, który zaskarbił sobie przychylność Króla Piratów.

Liczba graczy: 2 - 5 osób
Wiek: od 8 lat
Czas gry: ok. 60 minut
BGG: boardgamegeek.com/boa…oot
Aktualizacje społecznościowe
Cdp.pl OkazjeCdp.pl giermasz

Grupy

7 Komentarzy
pierwsza cena z kosmosu bo na move za 80zl jest
Taaa, skąd oni te ceny wyjściowe biora ??? Przecież wystarczy wpisać w google tytuł gry i widać jakie są ceny np na Ceneo
marcin.elolut 19. 2018

pierwsza cena z kosmosu bo na move za 80zl jest


Pierwsza cena to SCD. Ta gra z racji tego, że jest słaba i się nie sprzedaje, jest wyprzedawana przez sklepy, które zatowarowały się za mocno, stąd tak niskie ceny.
Tylko nie Wooki! Planszówkowy Celebryta.
Polecam porównywarkę i-szop.pl
Bardzo mi się nazwy podobają
Statki, łupy, kościotrupy
Wiertła, skały, minerały
Jest więcej takich? :))
Gra mi akurat siadła, mechanika i te bitwy na morzu to zawsze cos innego. Trochę strategii i myślenia jeżeli gra się z kimś kto wie o co chodzi
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst