Niestety, ta okazja już wygasła
Gra planszowa Sherlock Holmes: Detektyw doradczy
85° Zakończono

Gra planszowa Sherlock Holmes: Detektyw doradczy

119,95zł145,48zł-18% 7zł Rebel Okazje
16
85° Zakończono
Gra planszowa Sherlock Holmes: Detektyw doradczy
wrz 22. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra detektywistyczna w której samemu lub w grupie staramy się rozwikłać zagadki z przygotowanych 10-ciu scenariuszy. Nie wiem jak długo okazja jeszcze będzie wisieć. Prawdopodobnie jeszcze przez ok. godzinę, po czym powinna pojawić się kolejna pozycja. Pewności jednak nie mam, dlatego wpisałem tylko datę zakończenia promocji.

Poniżej opis ze strony wydawnictwa Rebel:


W grze Sherlock Holmes: Detektyw doradczy wcielasz się w rolę członka nieoficjalnego gangu, Bandy z Baker Street, założonego przez słynnego Sherlocka Holmesa. Wielki detektyw potrzebował kogoś, kto będzie go informował o krążących po mieście plotkach i pomagał przy rozwiązaniu najbardziej zawiłych spraw.

Cztery z tych spraw (księgi od 1 do 4) tworzą kampanię o Kubie Rozpruwaczu i pozwolą Ci wziąć udział w obławie na seryjnego mordercę. Pozostałe 6 spraw nie jest ze sobą powiązanych.

Podczas każdej sprawy otrzymasz kilka tropów, mapę Londynu, książkę adresową i lokalne gazety. Będziesz też dysponować listą informatorów - niezwykle wykwalifikowanych osób, które pomogą Ci w śledztwie (lekarz sądowy, kryminolog, źródła…). Mając do dyspozycji wszystkie te elementy oraz własną wyobraźnię, wyruszysz na ulice Londynu w poszukiwaniu wskazówek, które pozwolą Ci rozwikłać zagadkę i odpowiedzieć na serię ważnych pytań dotyczących danej sprawy.

Nic nie jest jednak tak proste, na jakie wygląda - jeśli nie chcesz wyjść na głupca podczas ostatecznej konfrontacji w obecności Holmesa, musisz wykazać się nie lada rozwagą!

Czy uda Ci się doścignąć swojego mistrza?

Aktualizacje społecznościowe
Rebel Okazje
16 Komentarzy
Jest zbiorcza
NightMarek22/09/2020 17:46

Jest zbiorcza


Podasz linka? szukałem po hasłach rebel i po tytule promocji. Planszówki również nie dały żadnego wyniku sugerującego, że okazja już wisi?
Cudo gierka, brać i grać.
SoulReaver22/09/2020 17:49

Podasz linka? szukałem po hasłach rebel i po tytule promocji. Planszówki ró …Podasz linka? szukałem po hasłach rebel i po tytule promocji. Planszówki również nie dały żadnego wyniku sugerującego, że okazja już wisi?


pepper.pl/pro…036
Szkoda ze do żadnych alarmów na temat planszówek to nie wpadło.
adrianopel22/09/2020 17:54

Szkoda ze do żadnych alarmów na temat planszówek to nie wpadło.


Bo brakowało hasła "gry planszowe"
Wylądowało w Gamingu

Przepraszam za swoistego dubla (trzeba się nauczyć tej szukajki, żeby szukać po sklepie Rebel a nie po haśle rebel), ale skoro promka i tak szybko wygaśnie a przynajmniej "pingnęła" nasłuchujących na kanale planszowym, mam nadzieję, że nikomu nie zawadzi, jak powisi, póki faktycznie tego Sherlocka sprzedają.
BTW, przesyłka jest chyba darmowa.
Mam. Kupiona zaraz po premierze, ale leci plus bo to dobry towar.
adrianopel22/09/2020 18:00

BTW, przesyłka jest chyba darmowa.


Tak. Rebel ma dziś promocję - wszystkie zamówienia 0,- za przesyłkę. Pewnie dlatego że jest ta promocja, gdzie co 2h zmieniają ofertę. Więc teoretycznie możesz dziś zamówić jakieś 7-8 tytułów w lepszych cenach (mnie niestety ominęło, bo jak pisano wyżej - oryginalna oferta pepperowa nie pingnęła planszomaniaków a na rebela wszedłem przypadkiem ... ze względu właśnie na tą grę , cóż za zbieg okoliczności)


btw, coś czuję, że portfel dziś zapłacze - na Kicku startuje 7th Citadel (7th Continent ma być dostępny także)
Edytowane przez: "SoulReaver" wrz 22.
Avatar
Usunięty383272
SoulReaver22/09/2020 17:58

Bo brakowało hasła "gry planszowe"Wylądowało w Gamingu Prz …Bo brakowało hasła "gry planszowe"Wylądowało w Gamingu Przepraszam za swoistego dubla (trzeba się nauczyć tej szukajki, żeby szukać po sklepie Rebel a nie po haśle rebel), ale skoro promka i tak szybko wygaśnie a przynajmniej "pingnęła" nasłuchujących na kanale planszowym, mam nadzieję, że nikomu nie zawadzi, jak powisi, póki faktycznie tego Sherlocka sprzedają.


Po "rebel" nie znajdziesz, po "gry" znajdziesz. Szukajka na pepperze jest ułomna.
dzięki Detektyw kupiony
Usunięty38327222/09/2020 18:12

Po "rebel" nie znajdziesz, po "gry" znajdziesz. Szukajka na pepperze jest …Po "rebel" nie znajdziesz, po "gry" znajdziesz. Szukajka na pepperze jest ułomna.


trzeba się "naumieć"
po wpisaniu "rebel", trzeba wybrać odpowiednią pozycję z podpowiedzi
skapłem się, że tak to działa, gdy się okazało, że ta zbiorcza okazja wisi
Usunięty38327222/09/2020 18:12

Po "rebel" nie znajdziesz, po "gry" znajdziesz. Szukajka na pepperze jest …Po "rebel" nie znajdziesz, po "gry" znajdziesz. Szukajka na pepperze jest ułomna.


Bo też ktoś bardzo lubi fleksje i w tytule oferty wpisał gry rebela. Gdyby było rebel to by znalazło.
promo zakończone
teraz w ofercie Miasteczko marzeń
rebel.pl/pro…tml
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst