Niestety, ta okazja już wygasła

Gra planszowa - Potwory w Nowym Jorku (BGG 6.9) @morele

kwi 7. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W sklepie morele promocja na grę: Potwory w Nowym Jorku

  • przez morele sprzedaje sklep zewnętrzny - Powidło i Mydło

BGG:
boardgamegeek.com/boa…ork

Sklep:
521778_1.jpg


521778_1.jpg
Po zdobyciu Tokio potwory ruszyły do Nowego Jorku. Mają jeden cel zniszczyć wszystko, co stanie im na drodze. Aby wygrać, będziesz musiał atakować wrogów, niszczyć budowle i rozwijać swoje umiejętności. Uważaj na wojsko, które przywita cię czołgami i samolotami. Stań się najbardziej przerażającym ze wszystkich potworów i wygraj bitwę o Nowy Jork!

Potwory w Nowym Jorku to gra bazująca i rozbudowująca pomysły znane z popularnych Potworów w Tokio. Gracze po raz kolejny wcielą się w zmutowane monstra, które z radością okładają się wzajemnie w sielskiej atmosferze, nie zważając przy tym za bardzo na zniszczenia i spustoszenia, jakie sieją w różnych dzielnicach miasta.

W trakcie swojej tury rzucasz sześcioma kośćmi wybierając symbole, których będziesz chciał użyć w nadchodzącej turze. Dzięki nim będziesz mógł atakować inne monstra, regenerować energię, leczyć się, kupować karty specjalne, niszczyć budynki bądź wywołać atak wojska! Dzięki nim posiądziesz specjalne zdolności jak regeneracja, naturalny pancerz, mimikrę, plucie kwasem, czy zianie ogniem! Używaj ich rozsądnie, aby udowodnić, że nie tylko Tokio, ale i Nowy Jork to tylko Twoje terytorium.Historia ceny:
521778_1.jpg
Aktualizacje społecznościowe
13 Komentarzy
Prześlij Komentarz