Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Gra planszowa Odbudowa Warszawy za 37,59 z odbiorem w Empiku
71°

Gra planszowa Odbudowa Warszawy za 37,59 z odbiorem w Empiku

37,59zł46,99zł-20%Empik Okazje
1
lis 26. 2019
Jak w tytule. Ostatnia okazja tej gry na pepperze jest z lipca i pokazuje cenę 39,99 więc zawsze to kilka złoty mniej i darmowa dostawa do Empika.

Na BGG: 6.7/10, więc całkiem nieźle jak na ten serwis.

"Odbudowa Warszawy 1945-1980 to elegancka gra o prostych zasadach, która zapewni dobrą zabawę całej rodzinie, a jej wariant zaawansowany spodoba się również doświadczonym graczom. Stawisz w niej czoła wyzwaniu budowy miasta na gruzach powojennej Warszawy. Wcielisz się w pracownika Biura Odbudowy Stolicy, a Twoją misją będzie realizowanie norm i zadań, mających pomóc w racjonalnej rekonstrukcji zniszczonego miasta. Za osiągnięcie tych celów oraz stawianie budynków, mostów i odcinków metra otrzymasz punkty zwycięstwa. Kto będzie miał ich najwięcej na koniec rozgrywki, wygra. W Odbudowie Warszawy 1945-1980 występuje aż 60 unikatowych budynków ukazujących architektoniczne bogactwo stolicy Polski. Zagraj i odkryj piękno Warszawy, którą sam możesz zbudować!"
Aktualizacje społecznościowe
Empik OkazjeEmpik kod rabatowy

Grupy

1 Komentarz
Grałem we wtorek. Całkiem spoko gra, gdzie zarządza się akcjami wysyłając jednego z czterech pracowników. Wysyła się ich albo na planszetkę z akcjami (dobór surowców lub kart) albo na mapę, gdzie się buduje się kilka rodzajów budynków za te surowce (mapę warszawy najpierw trzeba odgruzować) W międzyczasie zbiera się wykonuje się cele na kartach. Budując trzeba zwrócić uwagę na sąsiedztwo, bo np, budynki mieszkalne punktują za sąsiedztwo z transportem i usługami. Tak w skrócie.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od gitgeorge. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst