Niestety, ta okazja już wygasła
gra planszowa Krótka Historia Cywilizacji BGG 6.8
144° Zakończono

gra planszowa Krótka Historia Cywilizacji BGG 6.8

40zł 8,99zł Allegro Okazje
144° Zakończono
gra planszowa Krótka Historia Cywilizacji BGG 6.8
sie 26. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

darmowa dostawa SMART

możliwe zamówienie bezpośrednie
link do 29,99 zł z odbiorem osobistym w Bielsku-Białej (Śląsk)recenzje tekstowe poniżej

Jedna z lepszych gier, Juliusz Cezar potwierdza
polter.pl/pla…570Gra wydaje się być pełna potencjału… (tak, wiem, już to pisałam). Jest w niej coś dziwnego. Miała być krótka, ale taka nie jest. Wydaje się być lekka, ale taka też nie jest, a przynajmniej nie bardzo lekka. Ciekawa – o tak, ciekawa jest.

gamesfanatic.pl/201…ka/Słowa uznania należą się jeszcze wykorzystaniu motywów historycznych w mechanice. „Kapitalizm” za każdą ikonę handlu, daje na koniec ikonę kultury. „John Lennon” usuwa swoją kartę militarną, by otrzymać dowolną kartę z rynku. „Komunizm” sprawia, ze wszyscy gracze muszą oddać swoje znaczniki zasobów do magazynu, a następnie rozdziela je po równo między wszystkich graczy. To wpływa na immersję z gry i myślę, że pod tym kątem zabawy gra sprawdza się nawet lepiej niż „7 Cudów Świata”.
damagier.pl/gry…ja/Grając w Krótką Historię Cywilizacji nie musimy obawiać się downtime’u. W trakcie tur przeciwników jesteśmy żywo zainteresowani ich poczynaniami. Może się zdarzyć, że przejęta zostanie nasza inwestycja, co przyniesie nam natychmiastowy dochód (poprzedzony oczywiście przeliczeniem ikonek i stanu magazynowego żetonów zasobów). Na rynku dostępnych kart może pojawić się taka, którą zechcemy przejąć. Wykonanie pojedynczej akcji każdego z pozostałych graczy otwiera nowe drogi, jesteśmy więc stale zaangażowani w rozgrywkę. Krótka Historia Cywilizacji nie nudzi.
boardtime.pl/201…tmlJeśli lubicie ciężkie gry cywilizacyjne i potrzebujecie chwili oddechu od większych gier tego typu, to Krótka Historia Cywilizacji powinna Was zadowolić. Jeśli szukacie innowacyjnych mechanik lub po prostu bardzo spodobało Wam się dwuosobowe 7 Cudów Świata: Pojedynek i szukacie czegoś podobnego, to jest to tytuł, który koniecznie musicie poznać. Krótka Historia Cywilizacji jest dla nas bardzo pozytywnym zaskoczeniem.
dicelandblog.pl/rec…ji/boardgamegeek.com/boa…ory
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
Prześlij Komentarz