Niestety, ta okazja już wygasła
Gra Planszowa Forum Trajanum
167° Zakończono

Gra Planszowa Forum Trajanum

50,58zł229zł-78% 6,99zł merlin.pl Okazje
23
167° Zakończono
Gra Planszowa Forum Trajanum
wrz 3. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Przy płatności Blikiem -20pl zyskujemy.
tu przykładowe moje zamówienie:
1.

merlin.pl/for…75/


1

50,58 zł

50,58 zł
2.

merlin.pl/kin…49/


1

22,67 zł

22,67 zł
3.

merlin.pl/gra…54/


1

15,11 zł

15,11 zł
4.

merlin.pl/dzi…92/


1

12,59 zł

12,59 zł
5.

merlin.pl/tez…75/


1

3,86 zł

3,86 zł

Opis


Rozwijaj swoją kolonię - na chwałę Rzymu!
Cesarz Trajan kończy budowę pomnika swojej nieśmiertelnej sławy: ForumTrajanum, najwspanialszego i największego cesarskiego forum, jakiekiedykolwiek widziało Imperium Rzymskie.


Obiekt ma zademonstrować całemu światu nie tylko zapierający dech sukcesTrajana jako Optimusa Princepsa, ale także stanowić niepodważalneświadectwo dobrobytu i chwały, które jest udziałem każdego rzymskiegoobywatela w Rzymie, samym sercu cesarstwa, jak i poza nim.


W grze Forum Trajanum każdy gracz zarządza kolonią założoną przez samegoTrajana i tym samym odpowiada za jedno z kilku najważniejszych miastcesarstwa.


Gracze starają się optymalizować rozwój kolonii pod swoją kontrolą, atakże wnosić wkład w budowę Forum Trajanum, nie zapominając informowaćRzym o postępach. Wszystko to zagwarantuje wsparcie Cesarza dla swoichkolonii.


Stefan FeldStefan Feld (ur. 1970) to niemiecki autor znany zcharakterystycznych euro-gier o niewielkim poziomie losowości i dużympoziomie emocji w trakcie rozgrywki. Jego najbardziej znane gry, takiejak W Roku Smoka czy Zamki Burgundii zdobyły uznanie graczy na całymświecie.
Aktualizacje społecznościowe
Merlin.pl OkazjeMerlin.pl Kupony
23 Komentarze
normalna cena 80zł ...
Jak ktoś ma smarta:
5022706-JA9y5.jpg
Jakie opinie o gierce?
Panie...skąd ta cena wyjściowa? Chyba podana w rublach.
Wydaje mi się że cena wyjściowa to cena gry Trajan? Która jest chyba inna grą (ale w podobnym klimacie). Ale to ktoś bardziej w temacie się musi wypowiedzieć
Edytowane przez: "kacperu1" wrz 3.
Kupię Dzięki.
rock7903/09/2020 13:43

Panie...skąd ta cena wyjściowa? Chyba podana w rublach.Taka podana na Merlinie i nie są to ruble . Pewnie podkoloryzowali ale i tak 60pln to dobra cena jak pamiętam po ile chodziła.
Karol_Stawicki03/09/2020 14:02

Taka podana na Merlinie i nie są to ruble . Pewnie podkoloryzowali ale i …Taka podana na Merlinie i nie są to ruble . Pewnie podkoloryzowali ale i tak 60pln to dobra cena jak pamiętam po ile chodziła.


Może i dobra. Nie kłócę się - tylko trochę długo jest w takiej ofercie
5022975-AylZ6.jpg
rock7903/09/2020 14:13

Może i dobra. Nie kłócę się - tylko trochę długo jest w takiej ofercie [ …Może i dobra. Nie kłócę się - tylko trochę długo jest w takiej ofercie [Obrazek]Gdzie i jak wygenerowałeś taki link? Działa też do innych gier? bardzo przydatne myślę urządzenie.
Karol_Stawicki03/09/2020 14:44

Gdzie i jak wygenerowałeś taki link? Działa też do innych gier? bardzo prz …Gdzie i jak wygenerowałeś taki link? Działa też do innych gier? bardzo przydatne myślę urządzenie.


ceneo - historia dostępna po utworzeniu konta.
Gra bardzo fajna, cena bardzo niska jak na bogatą zawartość pudełka!
Bardzo fajna gra, trzeba pogłówkować. Jak ktoś nie chce przeplacac to na yucata.de mozna pograć za free ,;)
Poczekam aż będzie za 40zł
od dawna w tej cenie, raczej slaba gra i dosc dlugo trzeba tlumaczyc
mieciucebulasz04/09/2020 00:04

od dawna w tej cenie, raczej slaba gra i dosc dlugo trzeba tlumaczyc


Dość długi setup - to prawda. Zasady też nie są najprostsze. Ale czy nazwałbym ją słabą? Biorąc pod uwagę stosunek jakości i regrywalnosci do ceny (w "promocji"), to jest to pozycja, którą można się zainteresować bez wyrzutów sumienia, zwłaszcza jeśli jest się miłośnikiem euro.
rock7904/09/2020 06:15

Dość długi setup - to prawda. Zasady też nie są najprostsze. Ale czy nazw …Dość długi setup - to prawda. Zasady też nie są najprostsze. Ale czy nazwałbym ją słabą? Biorąc pod uwagę stosunek jakości i regrywalnosci do ceny (w "promocji"), to jest to pozycja, którą można się zainteresować bez wyrzutów sumienia, zwłaszcza jeśli jest się miłośnikiem euro.sa lepsze suchary, moze nie w tej cenie bo suchary raczej sa drogie od 100zl ale wolalbym 2 razy nie kupic a pozniej kupic Brassa czy Great Western Trail niz to ;P
edit a nie great western sie wyprzedal wiec cena z kosmosu a bywalo po 110zl
Edytowane przez: "mieciucebulasz" wrz 4.
mieciucebulasz04/09/2020 23:38

sa lepsze suchary, moze nie w tej cenie bo suchary raczej sa drogie od …sa lepsze suchary, moze nie w tej cenie bo suchary raczej sa drogie od 100zl ale wolalbym 2 razy nie kupic a pozniej kupic Brassa czy Great Western Trail niz to ;Pedit a nie great western sie wyprzedal wiec cena z kosmosu a bywalo po 110zl


Z całym szacunkiem ale porównujesz gry droższe od FT o 200-400% ... Załóż, że niekoniecznie ktoś chce wydać górę kasy na grę planszową. Moim skromnym zdaniem, mimo wszystko, Forum Trajanum to niezła propozycja - nie jest najprostsza ale też nie jest to szczyt skomplikowania zasad, koszt w zakupie nieznaczny, więc jeśli się nie spodoba - strata niewielka, ewentualnie można grę odsprzedać lub zamienić. Ponadto gra jest wykonana estetycznie i pożądnie, mechanika nie ma błędów i można bez torsji zasiąść do niej po raz kolejny. Euro to nie tylko gry za 100 zł i więcej. Za kwotę 60-70 zł kupisz bez problemu parę solidnych tytułów np: Hansę Teutonicę, Kawernę dla dwóch graczy, czy jeszcze lżejsze w ograniu (w mojej ocenie idealne dla zaczynających przygodę z euro) Little Town. Jeszcze jedno: świat gier nie kończy się na TOP 100 BGG Pozdrawiam!
Edytowane przez: "rock79" wrz 5.
rock7905/09/2020 06:25

Z całym szacunkiem ale porównujesz gry droższe od FT o 200-400% ... Załóż, …Z całym szacunkiem ale porównujesz gry droższe od FT o 200-400% ... Załóż, że niekoniecznie ktoś chce wydać górę kasy na grę planszową. Moim skromnym zdaniem, mimo wszystko, Forum Trajanum to niezła propozycja - nie jest najprostsza ale też nie jest to szczyt skomplikowania zasad, koszt w zakupie nieznaczny, więc jeśli się nie spodoba - strata niewielka, ewentualnie można grę odsprzedać lub zamienić. Ponadto gra jest wykonana estetycznie i pożądnie, mechanika nie ma błędów i można bez torsji zasiąść do niej po raz kolejny. Euro to nie tylko gry za 100 zł i więcej. Za kwotę 60-70 zł kupisz bez problemu parę solidnych tytułów np: Hansę Teutonicę, Kawernę dla dwóch graczy, czy jeszcze lżejsze w ograniu (w mojej ocenie idealne dla zaczynających przygodę z euro) Little Town. Jeszcze jedno: świat gier nie kończy się na TOP 100 BGG Pozdrawiam!ale szkoda pieniedzy na srednie gry, dobry eurosuchar odznacza sie wysoka regrywlanoscia, pozniej sprzedawaj te gry na olx jak znajomi kupili "5 sekund" i nie wiemy co z tym zrobic bo akurat bylo gdzies w promo w markecie to brali a slabe to jak polsilver, wiecej emocji bierki za 3zl daja
mieciucebulasz05/09/2020 14:45

ale szkoda pieniedzy na srednie gry, dobry eurosuchar odznacza sie wysoka …ale szkoda pieniedzy na srednie gry, dobry eurosuchar odznacza sie wysoka regrywlanoscia, pozniej sprzedawaj te gry na olx jak znajomi kupili "5 sekund" i nie wiemy co z tym zrobic bo akurat bylo gdzies w promo w markecie to brali a slabe to jak polsilver, wiecej emocji bierki za 3zl daja


5 sekund to jednak inny kaliber - bliżej mu do Monopoly, w kontekście stopnia złożoności.
Edytowane przez: "rock79" wrz 5.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst