Gra planszowa dla dzieci Niech żyje król Julian @ cdp.pl
139°Zakończono

Gra planszowa dla dzieci Niech żyje król Julian @ cdp.pl

19,99zł39,95zł-50%cdp.pl Okazje
3
mar 23. 2018
Liczba graczy: 2 - 5 osób
Wiek: od 6 lat
Czas gry: ok. 15 minut
Profil na BGG: boardgamegeek.com/boa…ien

Opis ze strony sklepu:
Niech żyje Król Julian to gra karciana oparta na fabule serialu animowanego, opowiadającego o losach przesympatycznego, ale zapatrzonego w siebie lemura znanego z filmów Madagaskar oraz serialu Pingwiny z Madagaskaru studia DreamWorks.
W tej szybkiej grze dla 2–5 graczy wcielacie się w role lemurów, które przybyły na imprezę organizowaną przez Króla Juliana i bierzecie udział w konkursie tańca. Z pomocą swoich wiernych kompanów: Morta i Maurice’a, Julian nauczy was podstaw dyskotekowych wygibasów, abyście już nigdy nie musieli podpierać palm na balangach. Zwycięzcą zostanie ten z was, kto najszybciej opanuje taneczne ruchy!
Umiejętność tańca nie jest wymagana! W grze liczy się zręczność i szybkie oko. Każdy z graczy otrzyma karty, których musi się jak najszybciej pozbyć podczas gry. W tym celu będziecie rzucać kostkami Instrukcji Tanecznych i jak najszybciej zagrywać karty Tańca pasujące do wyników na kostkach. Gracz, który pierwszy pozbędzie się wszystkich swoich kart, zostanie zwycięzcą.
Aktualizacje społecznościowe
Cdp.pl OkazjeCdp.pl giermasz

Grupy

3 Komentarze
Czemu minusuja? Słabe to?
sarinekmar 23. 2018

Czemu minusuja? Słabe to?


Trzeba uzasadniać ocenę?
Chomiczkaninmar 23. 2018

Trzeba uzasadniać ocenę?


Nie trzeba, ale jak ktoś uważa że oferta kiepska to fajnie jak napisze czemu - wtedy inna osoba zainteresowana może przemyśleć sens zakupu
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst