Niestety, ta okazja już wygasła

Gra planszowa - Decipher (BGG 6.8) @Empik / Gra słowna, dedukcyjna

maj 11. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W sklepie Empik promocja na grę Decipher

  • gra zdobyła nagrodę Zabawki Roku 2021 w kategorii Najlepsza gra dla dzieci oraz nominację do najbardziej prestiżowej na świecie nagrody Spiel des Jahres w kategorii Gra Roku 2021
  • na Allegro / Ceneo najtaniej od 88zł
  • darmowe punkty odbioru + salon 0 zł z Empik Premum Free

BGG:
boardgamegeek.com/boa…her

Poprzednia wstawka (79,99zł):
pepper.pl/pro…211

Do pobrania:

Koszty dostawy:
empik.com/pom…taw532794_1.jpg
Decipher to gra dla miłośników gier słownych oraz imprezowych. Dzięki kolorowej oprawie graficznej oraz niebanalnemu systemowi szyfrowania pokochasz tę grę od razu!

Gracze używają czterech elementów o różnych kształtach do tworzenia i rozwiązywania łamigłówek. W każdej rundzie inny gracz buduje tajne słowo. Inni wiedzą tylko, które fragmenty liter znajdują się w tajnym słowie i zbierają wskazówki oraz punkty.

532794_1.jpg

Jak przebiega rozgrywka?
Zadaniem słowotwórców jest ułożenie sekretnego słowa z ustalonej wcześniej liczby liter. Poszukiwacze słów starają się w każdej rundzie odgadnąć, jakie to słowo. Pomagają im w tym elementy liter, które stopniowo będą pojawiały się na planszy deszyfrującej. W trakcie rozgrywki każdy z graczy zostaje słowotwórcą na jedną rundę, a poprzez pozostałe rundy będzie Poszukiwaczem słów. Rozgrywka kończy się, gdy każdy z graczy rozegra swoją rundę jako Słowotwórca. Gracz z największą liczbą punktów zostaje zwycięzcą.

Słowotwórca układa z liter swoje sekretne słowo, przygotowując specjalne elementy tworzące literyPoszukiwacze zbierają informacje, poprzez wskazywanie odpowiednich miejsc na planszyPoszukiwacze odkrywają rozwiązanie - pierwsza osoba, która odgadnie sekretne słowo, zdobędzie więcej punktów!

FoxGames - Decipher (zasady)
Sklep:
532794_1.jpg
Oferty Google:
532794_1.jpg
Historia ceny:
532794_1.jpg
Aktualizacje społecznościowe
2 Komentarze
Prześlij Komentarz