Niestety, ta okazja już wygasła
Gra planszowa Cthulhu: Call of Madness
86° Zakończono

Gra planszowa Cthulhu: Call of Madness

149zł169zł-12% 13zł Czacha Games Okazje
13
lis 3. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Trwa aktualnie kampania przedsprzedażowa na grę planszową Cthulhu: Call of Madness polskich autorów. Do 04.10.2020 r. do godz 23:59 można kupić grę za 149 zł zamiast 169 zł i jeszcze w gratisie dorzucany jest artbook z ilustracjami z gry.
Grę można zamawiać na:

czachagames.pl/index.php/produkt/cthulhu-call-of-madness/

O grze:
Cthulhu: Call of Madness to gra od 2 do 4 graczy, w wieku 14+, a średni czas rozgrywki wynosi 20 min/gracz. Występują w niej dwie główne mechaniki tj. Tower Defense i Take That oraz pomocnicze Hand Managment oraz Deck Building. Te niestandardowe połączenie, chęć przetrwania oraz przepięknie wykonane grafiki sprawią, że po rozgrywce będziecie chcieli zagrać od razu kolejny raz.

W trakcie rozgrywki wcielamy się w kapłanów kultów Cthulhu, którzy usiłują przyzwać Wielkiego Przedwiecznego, a przeszkadzają im w tym zarówno badacze jak i inne kulty. Pozyskujemy moce i błogosławieństwa istot ze świata H.P. Lovecrafta poprzez poświęcanie swoich kultystów, a następnie używamy ich zagrywając karty, aby zniszczyć badaczy i przyspieszyć unicestwienie wrogich kultów.
Aktualizacje społecznościowe
Czacha Games Okazje
Najlepsze komentarze
13 Komentarzy
Prześlij Komentarz