Niestety, ta okazja już wygasła
Gra planszowa Charterstone, Rebel @ smyk
266° Zakończono

Gra planszowa Charterstone, Rebel @ smyk

124,99zł154,99zł-19%Smyk Okazje
11
sie 10.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Innowacyjna gra planszowa z systemem legacy. Darmowa dostawa do salonów SMYK

Pełny opis na rebel.pl - rebel.pl/pro…tml

Recja u wookiego -Charterstone to rywalizacyjna gra ekonomiczna z systemem legacy dla 1 do 6 graczy. Naszym zadaniem będzie rozwijanie nowo założonej osady na obrzeżach królestwa Zielonego Jaru. Z każdą partią odkryjemy nowe pola i możliwości, otwierając tajemnicze skrzynki z komponentami wewnątrz pudełka.


Podczas pierwszej rozgrywki do dyspozycji graczy pozostaje o graniczona liczba pól. W trakcie kolejnych partii gracze będą zmieniać tę sytuację przyklejając nowe budynki na planszę i odkrywając zawartość pozamykanych pudełek z komponentami. Z początku bardzo prosta gra przeistoczy się w grę o niespotykanej głębi i mnogości decyzji do podjęcia, a niewielka osada rozrośnie się w tętniące życiem miasteczko!

Przygoda z grą Charterstone trwać będzie dwanaście partii, ale w przeciwieństwie do większości gier z systemem legacy, ten tytuł nie jest jednorazowy! Gra oferuje równie ciekawe doznania po zakończeniu kampanii, jak i w trakcie jej trwania. Tuż po ostatniej
partii można zanurzyć się w świat jedynej w swoim rodzaju gry ekonomicznej, która rozgrywać się będzie w stworzonej przez nas, wyjątkowej wiosce.
Aktualizacje społecznościowe
Smyk OkazjeSmyk gazetka

Grupy

11 Komentarzy
Czaiłem się na nią od jakiegoś czasu, dzięki
dzięki, kupione
Dzięki. Kupione. Zobaczymy z czym to się je
A czy nie jest to gra legacy w którą można zagrać tylko 2 razy? Z jednej a potem z drugiej strony planszy?
Edytowane przez: "pioo" sie 11.
pioo11/08/2019 12:09

A czy nie jest to gra legacy w którą można zagrać tylko 2 razy? Z jednej a …A czy nie jest to gra legacy w którą można zagrać tylko 2 razy? Z jednej a potem z drugiej strony planszy?Cytując opis "Tuż po ostatniej partii można zanurzyć się w świat jedynej w swoim rodzaju gry ekonomicznej, która rozgrywać się będzie w stworzonej przez nas, wyjątkowej wiosce."
Polecam. Gram z moja dziewczyna i jestesmy na 5 misji. Bardzo fajny klimat budowania wszystkiego wraz z instrukcja. Nie spodziewajcie się niczego wymagającego nie wiadomo jakiego myslenia
pioo11/08/2019 12:09

A czy nie jest to gra legacy w którą można zagrać tylko 2 razy? Z jednej a …A czy nie jest to gra legacy w którą można zagrać tylko 2 razy? Z jednej a potem z drugiej strony planszy?


tak, ale później jest to typowy worker placement.
Wooki to największy idiota jeśli chodzi o recenzje gier planszowych... Jego opinia nie ma się co sugerować.
1 do 6 graczy? Można samemu w to grać?
pioo11/08/2019 12:09

A czy nie jest to gra legacy w którą można zagrać tylko 2 razy? Z jednej a …A czy nie jest to gra legacy w którą można zagrać tylko 2 razy? Z jednej a potem z drugiej strony planszy?


Sam musiałem sprawdzić co to znaczy "legacy" w odniesieniu do planszówek. Jeśli obejrzałeś film, to oni odklejają naklejki z kart i kleją na planszę, na stałe ją zmieniając. Zasadniczo jak już rozegrasz tą grę "do końca", to od tej pory nie jesteś już w stanie rozegrać jej ponownie w całości, ponieważ jakaś część została już ustalona podczas poprzedniej sesji. Oczywiście, gra jest dla 6 osób, więc pewnie można rozegrać 3x pełne sesje dla 2 graczy ... ciężko mi się wypowiadać, ponieważ nie grałem nigdy w nic podobnego. W każdym razie z tego co wyczytałem - gra legacy jest do jednorazowego użytku. Po tej grze widać, że pewnie można w nią zagrać wiele razy, ale będzie to rozpoczynanie gry, która od razu będzie na którymś etapie oryginalnej gry.
SoulReaver12/08/2019 09:33

Sam musiałem sprawdzić co to znaczy "legacy" w odniesieniu do planszówek. J …Sam musiałem sprawdzić co to znaczy "legacy" w odniesieniu do planszówek. Jeśli obejrzałeś film, to oni odklejają naklejki z kart i kleją na planszę, na stałe ją zmieniając. Zasadniczo jak już rozegrasz tą grę "do końca", to od tej pory nie jesteś już w stanie rozegrać jej ponownie w całości, ponieważ jakaś część została już ustalona podczas poprzedniej sesji. Oczywiście, gra jest dla 6 osób, więc pewnie można rozegrać 3x pełne sesje dla 2 graczy ... ciężko mi się wypowiadać, ponieważ nie grałem nigdy w nic podobnego. W każdym razie z tego co wyczytałem - gra legacy jest do jednorazowego użytku. Po tej grze widać, że pewnie można w nią zagrać wiele razy, ale będzie to rozpoczynanie gry, która od razu będzie na którymś etapie oryginalnej gry.Cała "kampania " to 12 rozgrywek, po ukonczniu tej kampanii wciaz mamy grywalna gre, tak jak pisali poprzednicy wiec mozna grac dalej. Mozna tez kupic recharge packa zeby zagrac kolejny raz od początku na odwroconej planszy z podstawki.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst