Niestety, ta okazja już wygasła
Gra planszowa - AuZtralia
145° Zakończono

Gra planszowa - AuZtralia

79,90zł249,95zł-68%am76 Okazje
5
145° Zakończono
Gra planszowa - AuZtralia
lip 15.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

AuZtralia to gra planszowa strategiczna z mocnymi wątkami ekonomicznymi oraz przygodowo-eksploracyjnymi, przeznaczona dla od jednej do czterech osób. Akcja gry osadzona jest w alternatywnej rzeczywistości lat trzydziestych XX wieku.

Po wojnie, która przyniosła ludziom wolność od rządów Wielkich Przedwiecznych, pola i gleby półkuli północnej były doszczętnie skażone. Jednak pojawiła się nadzieja na wyżywienie ludzkości, gdy odkryto ukryty przed ludzkością kontynent - Australię - i przystąpiono do jego eksploracji i zasiedlania.

Jako pionier i odkrywca przywrócisz tę ziemię ludzkości! Zbudujesz port, linie kolejowe, zdobędziesz zasoby w kopalniach i obsiejesz pola. Wykorzystasz jednostki wojskowe, aby ruszyć w głąb kontynentu, odkryć jego tajemnice i bronić swych dóbr przed nadchodzącymi stamtąd potworami.

Dobrze zaplanuj swoje poczynania, tak aby przygotować się na przebudzenie, które nastąpi w pewnym momencie rozgrywki. Wtedy to potężni i groźni Dawni Bogowie zaczną działać, sterowani przez unikatową mechanikę gry.

Mrok przysłoni bogactwa nowej ziemi, obłęd skazi dusze poszukiwaczy przygód... Czy ludzkości uda się przetrwać? Czy Przedwieczni dokonają swojej zemsty? Gotuj się do walki!
Aktualizacje społecznościowe
Am76 Okazje
5 Komentarzy
Wczoraj było
Juz wczoraj ta okazja została dodana
ciekawe jak gra się w pojedynkę:)
przy planszowych grach nie próbowałem nigdy
no chyba że pasjans kartami fizycznymi się liczy
Pete6715/07/2020 08:05

ciekawe jak gra się w pojedynkę:)przy planszowych grach nie próbowałem nig …ciekawe jak gra się w pojedynkę:)przy planszowych grach nie próbowałem nigdyno chyba że pasjans kartami fizycznymi się liczy


Terraformację gra się całkiem fajnie, choć każda gra jest lepsza w towarzystwie.
Gra podobno nudna, tak przynajmniej w trollu stwierdzili ostatnio i dlatego też chyba cena schodzi bo nikt nie chce kupować...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst