Niestety, ta okazja już wygasła

GRA PJ MASKS BOHATEROWIE NOCY XBOX SERIES X / XBOX ONE

kwi 15. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

ROZGRYWKA
Pidżamersi zanurzają się w mroku nocy, żeby ocalić dzień. Wciel się w rolę bohaterów z popularnej serii. Kotboy, Sowella i Gekson - graj każdym z nich i odwiedź osiem znanych postaciom lokalizacji. Swoją przygodę zaczniesz od wizyty w centrum dowodzenia. W trakcie gry możesz znajdować ukryte przedmioty oraz korzystać z elementów sterujących przeznaczonych dla małych bohaterów.

Gra PJ MASKS Bohaterowie Nocy powstała z myślą o dzieciach od 3 roku życia. Nawet najmłodsi poradzą sobie z zadaniami przewidzianymi w grze. Ocal świat przed Romeem, Luną, Nocnym Ninją i innymi złoczyńcami. W trakcie przygody zajrzysz do Góry Tajemnic czy też na Księżyc! Do dyspozycji masz supermoce bohaterów - prędkość Kotboya, superloty Sowelli i potężne mięśnie Geksona. Warto wspomnieć, że z pomocą PJ Robota poznasz świat przyjaźni, pracy zespołowej i ukrytych przedmiotów kolekcjonerskich.
PARAMETRY
PJ MASKS Bohaterowie Nocy łączy w sobie elementy gry platformowej i zręcznościowej. Różnorodność światów i zadań sprawia, że rozgrywka wciąga na długie godziny. Gracz porusza się za pomocą samochodów czy też samolotów, wpina się po ścianach oraz lata. Zbieranie ukrytych przedmiotów kolekcjonerskich jest bardzo ważną częścią gry i angażuje spostrzegawczość i spryt. Gra przeznaczona jest na konsole Xbox Series X oraz Xbox One. Na szczególną uwagę zasługuje polski dubbing, który sprawia, że najmłodsi bez problemu zrozumieją dialogi.
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Prześlij Komentarz