Niestety, ta okazja już wygasła
Gra PC Star Wars Jedi: Upadły Zakon
62° Zakończono

Gra PC Star Wars Jedi: Upadły Zakon

109zł160zł-32% Darmowa dostawa DarmowaMedia Markt Okazje
9
62° Zakończono
Gra PC Star Wars Jedi: Upadły Zakon
maj 6. 2020Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Upadły ZakonPrzeżyj przygodę obejmującą swoim rozmachem całą galaktykę w Star Wars Jedi: Upadły zakon – nowej grze akcji od Respawn Entertainment. W tej opowieści dla jednego gracza wcielisz się w Padawana Jedi, który cudem ocalał z czystki zapoczątkowanej rozkazem 66 bezpośrednio po wydarzeniach z kinowej Części III: Zemsta Sithów. Na drodze ku odbudowie Zakonu Jedi przyjdzie ci poskładać kawałki swojej obróconej wniwecz przeszłości, ukończyć szkolenie, rozwinąć nowe, potężne zdolności Mocy i opanować sztukę władania mieczem świetlnym. Wszystko to pozostając o krok przed Imperium i jego zabójczymi inkwizytorami.W trakcie doskonalenia swoich zdolności gracze stoczą porywające pojedynki z użyciem miecza świetlnego i Mocy, znane z filmowej sagi Gwiezdnych Wojen. Gracze będą musieli podejść do walki w metodyczny sposób, analizując atuty i słabości oraz polegając na sprytnym użyciu szkolenia Jedi, aby pokonać przeciwników i rozwiązać stojące im na drodze zagadki.Fani Gwiezdnych Wojen rozpoznają kultowe miejsca, broń i wrogów, a zarazem zetkną się z całkiem nowymi dla uniwersum postaciami, lokacjami, stworzeniami, droidami i oponentami. W trakcie autentycznej opowieści ze świata Star Wars gracze trafią do galaktyki, która wpadła w ręce Imperium. Jako zbiegły Jedi będą walczyć o przetrwanie, odkrywając sekrety dawno wymarłej cywilizacji na drodze ku odbudowie ze zgliszczy Zakonu Jedi, który Imperium usiłuje wymazać z kart historii.Główne cechy:

Porywające, filmowe pojedynki Jedi: Upadły zakon pozwala poczuć się jak Jedi za sprawą innowacyjnego systemu walki mieczem świetlnym: ciosów, parad i uników uzupełnionych o wachlarz potężnych zdolności Mocy, które okażą się niezbędne, aby pokonać przeszkody stojące na drodze gracza. Opracowany system jest intuicyjny, ale wymaga treningu i praktyki, aby móc go opanować na mistrzowskim poziomie wraz z nowymi technikami i zdolnościami.Początek nowej opowieści o Jedi: Jako niedoszły Padawan, który ucieka przed Imperium, musisz ukończyć swoje szkolenie Jedi, zanim imperialni inkwizytorzy odkryją twój plan wskrzeszenia Zakonu. U boku byłego Rycerza Jedi, zrzędliwego pilota i nieustraszonego droida spróbujesz uciec przed podstępnymi machinacjami Imperium w trakcie tej fabularnej przygody. Odkrywaj i pokonuj rozliczne wyzwania związane z walką, eksploracją i rozwiązywaniem zagadek.Galaktyka czeka na Ciebie: Prastare puszcze, omiatane wiatrem urwiska i złowieszcze dżungle składają się na unikalne środowiska, które będziesz odkrywać mając pełną wolność wyboru, gdzie skierujesz swoje kroki. Wraz z odblokowaniem nowych technik i zdolności otworzą się przed tobą możliwości powtórnego przemierzenia map w zupełnie nowy sposób, polegając przy tym na Mocy. Nie zwlekaj jednak, bowiem po piętach depcze ci Imperium, chcące unicestwić wszelkie pozostałości po Zakonie Jedi.
Aktualizacje społecznościowe
9 Komentarzy
W media expert dzisiaj kupiłem za 99zl.
Edytowane przez: "Grzessq" maj 6.
Dobra gra:)
Jak ktoś się nie załapał na promocję w Avansie no to nadal dobra oferta, choć mi osobiście gra kompletnie nie przypadła do gustu, ale plusik leci.
@Grzessq wiem właśnie ale kiedy próbuję wrzucić tą ofertę to mi ją usuwa
Kurcze, poluje na rudego Jedi ale na xboxa w dobrej cenie.
Mathez_12306/05/2020 14:59

@Grzessq wiem właśnie ale kiedy próbuję wrzucić tą ofertę to mi ją usuwa


Dosłownie 4h temu byłem odebrać zamówiona przed 12 jakoś na miejscu mieli jeszcze stos tych gier
@Grzessq niestety ale na stronie internetowej produkt jest chwilowo niedostępny
Edytowane przez: "Mathez_123" maj 6.
Mathez_12306/05/2020 15:18

@Grzessq niestety ale na stronie internetowej produkt jest chwilowo …@Grzessq niestety ale na stronie internetowej produkt jest chwilowo niedostępny


Ciekawe jak na miejscu, przedzwoń sobie do jakiegoś najbliższego punktu, zapytaj może uda się jeszcze kupić za 99zl
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst