Niestety, ta okazja już wygasła
Gra PC Daedalic Advanture Collection (Gamebook) . Darmowy odbiór w sklepie.
168° Zakończono

Gra PC Daedalic Advanture Collection (Gamebook) . Darmowy odbiór w sklepie.

3zł9,47zł-68% Darmowa dostawa DarmowaMedia Markt Okazje
5
168° Zakończono
Gra PC Daedalic Advanture Collection (Gamebook) . Darmowy odbiór w sklepie.
wrz 26. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Daedalic Adventure Collection


Wydanie zawiera trzy gry:

Gomo
Journey of the Roach
Munin

Gomo

Jak daleko jesteś w stanie pójść, aby uratować swojego najlepszego przyjaciela? Dla Gomo odpowiedź jest oczywista: na koniec świata lub jeszcze dalej, jeśli zajdzie potrzeba. Gomo to gra przygodowa typu point-and-click.

Daleko stąd, w zacisznej dolinie Gomo i jego pies Dingo żyli sobie w spokoju. Niestety sielanka nagle dobiegła końca: niezidentyfikowani obcy porwali czworonożnego towarzysza Gomo.

Aby odzyskać ukochanego psa, Gomo musi zdobyć dla kosmitów bardzo rzadki kryształ, który ukryty jest w dobrze strzeżonej podziemnej kopalni. To trudne zadanie, ale Gomo nie ma wyboru, musi zrobić to, czego chcą obcy...

Chcesz pomóc Gomo? Przygotuj się na surrealistyczną podróż wypełnioną łamigłówkami.


Journey of a Roach

Wojna atomowa. Ziemia po apokalipsie jest naga i pozbawiona życia... Zaraz, pozbawiona życia? Wcale nie! Zmutowane owady zadomowiły się w schronie i stamtąd wyruszyły, aby poznać świat. Zobacz jak w naszej przygodówce typu "point and click" zabójczo komicznie wygląda świat po katastrofie i razem z dwoma karaluchami, Jimem i Budem, zacznij podróż ku powierzchni.

Podróż karalucha opowiada historię dwóch kumpli, którzy pragną zobaczyć świat. Wędrując ku powierzchni spotykają rozmaite dziwaczne i śmieszne robaczki, które zamieszkują Ziemię po katastrofie nuklearnej. W tej nastrojowej, trójwymiarowej przygodówce w stylu "point and click" sterujesz karaluchem o imieniu Jim, który niestrudzenie pełza po ścianach i sufitach schronu przeciwatomowego. Innowacyjna i dynamiczna mechanika gry tworzy zupełnie nowy rodzaj układanki. Nastrojowemu, postapokaliptycznemu klimatowi towarzyszą niekonwencjonalnie prowadzone dialogi w zabawnie wyglądających dymkach oraz muzyka.


Munin

Realistyczna fizyka, nordyckie runy, obrotowe platformy i trudne łamigłówki - to tylko niektóre elementy tej niesamowitej gry przygodowej 2D, w której musisz pomóc Munin, wysłanniczce Odyna, w odzyskaniu mocy w trakcie podróży przez Yggdrasil.

Munin jest krukiem, wiernym posłańcem Odyna. Jednak Loki przemienił ją w śmiertelną dziewczynę i pozbawił skrzydeł. Zdeterminowana Munin przemierzy dziewięć światów Yggdrasil, by odzyskać utracone pióra i powrócić do Asgardu. Tradycyjną produkcję w technologii side-scrolling wzbogacono o obrotowe środowiska, umożliwiające pokonywanie przeszkód i rozwiązywanie zagadek.

Przekręcając elementy środowiska, możesz tworzyć mosty z filarów, zamieniać ściany w podłogi lub otwierać nowe przejścia. Kolejne elementy rozgrywki, takie jak przełączniki, ruchome środowisko czy wpływ przedmiotów na fizykę gry, dodatkowo uatrakcyjniają łamigłówki: obracając świat gry, obserwujesz, jak z hukiem spadają głazy i odłamki. Woda i lawa płyną w odpowiednim kierunku, a nordyckie runy wskażą drogę do zagubionych kruczych piór.

Munin to dziewięć niesamowitych światów, 81 ekscytujących poziomów oraz około 7 godzin przyjemnej rozrywki.
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
NIE CZEPIAM SIĘ,ale "darmowy odbiór w sklepie" co to znaczy ?? gdzies trzeba d odatkowo p[łacic za zapłacona rzecz??
karol.szulzycki26/09/2020 12:47

NIE CZEPIAM SIĘ,ale "darmowy odbiór w sklepie" co to znaczy ?? gdzies t …NIE CZEPIAM SIĘ,ale "darmowy odbiór w sklepie" co to znaczy ?? gdzies trzeba d odatkowo p[łacic za zapłacona rzecz??


Niestety wciąż istnieją takie firmy. Bodajże morele ostatnio wrzuciło opłatę za odbiór osobisty... No i jeszcze z kilkoma sklepami się też spotkałem.
karol.szulzycki26/09/2020 12:47

NIE CZEPIAM SIĘ,ale "darmowy odbiór w sklepie" co to znaczy ?? gdzies t …NIE CZEPIAM SIĘ,ale "darmowy odbiór w sklepie" co to znaczy ?? gdzies trzeba d odatkowo p[łacic za zapłacona rzecz??


Po to napisane żeby dyżurne trolle się nie pruły że dostawa nie jest za darmo.
Tylko w pomorskim
Jedievdenko26/09/2020 14:42

Tylko w pomorskim


W Krakowie (GK) również widziałem sporo sztuk.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst