Niestety, ta okazja już wygasła
   Gra PC Crusader Kings II wersja cyfrowa
   37° Zakończono

   Gra PC Crusader Kings II wersja cyfrowa

   5
   sie 23.

   Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

   Crusaders Kings 2 to bardzo rozbudowana strategia szwedzkiego studia Paradox Interactive, znanego chociażby z takich tytułów jak: Hearts of Iron, Victoria czy Europa Universalis.


   Przenieś się do średniowiecznej Europy, pełnej rycerzy, monarchów oraz wszechobecnych intryg. Stwórz własną dynastię. Zadbaj o potomków, zdobywaj tytuły, nowe ziemie i bogactwa. Utrzymuj dobre kontakty nie tylko ze swoimi sojusznikami i Wasalami, ale również z kościołem oraz jego przedstawicielami.
   Walcz z Maurami, Heretykami i Poganami w imię Krzyża. Spraw, aby cała Europa znała i podziwiała Twój ród. Zdobądź władzę, o jakiej zawsze marzyłeś i nie pozwól, aby zdrajcy i spiskowcy zniszczyli wszystko, nad czym tak ciężko pracowałeś.
   Aktualizacje społecznościowe
   Sferis OkazjeSferis kod rabatowy

   Grupy

   5 Komentarzy
   Deus Vult !!
   Jak za samą podstawkę cena bardzo słaba. Jak się nie mylę, gierka była już nawet za darmo, a na pewno za dolara z kilkoma dodatkami.
   Edytowane przez: "ZimnyŻuber" sie 23.
   Gra jest świetna, ale na przestrzeni lat była za darmo lub za grosze i w bundlach wiele razy. Nie ma sensu dawać za nią w ogóle jakichkolwiek pieniędzy, bo jest niegrywalna bez żadnego DLC. A więc wymaga jeszcze sporych nakładów żeby można było się pobawić. Mam w tym 550h, więc znam temat
   Niestety, maksymalne okrojenie podstawki i dziesiątki istotnych dlc to wizytówka paradoxu. Nie polecam bo z dodatkami wychodzi krocie za 1grę.
   Edytowane przez: "numerek" sie 23.
   Gra która była za darmo jakieś 3 razy + ostatnio na humble bundle był set wszystkich istotnych dodatków + podstawka za 50zł. Słaba okazja
   Prześlij Komentarz
   Avatar
   @
    Tekst