Niestety, ta okazja już wygasła
Gra PC Anno History (pudełko, polski sklep)
167° Zakończono

Gra PC Anno History (pudełko, polski sklep)

79zł149zł-47%RTV Euro AGD Okazje
4
paź 16. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W ramach promocji BigFriday (produkty zmieniają się co 4 godziny): euro.com.pl/cms/lepiej-jak-jest-big-friday.bhtml można złapać całkiem przyjemna gierkę z czerwca tego roku.

Opis z euro.com.pl:
Zagraj (albo zagraj ponownie) w klasyczne symulacje budowy miasta i ich dodatki, teraz w pełni zaktualizowane pod współczesne systemy operacyjne.
Anno History Collection sprawia, że twoje miasta wyglądają lepiej niż kiedykolwiek, dzięki rozdzielczościom nawet do 4K.

ANNO 1602
Przeżyj ponownie początki serii Anno, w zaktualizowanym i zoptymalizowanym Anno 1602 i jego dodatku – New Islands, New Adventure. New Islands, New Adventure – dodatek do Anno 1602 zawiera kolejne kampanie, pełne wyzwań i nie tylko!

ANNO 1503
Zanurz się w klasycznej rozgrywce i dawno zaginionym trybie dla wielu osób, w Anno 1503 i dodatku Treasures, Monsters & Pirates. Treasures, Monsters & Pirates – dodatek do Anno 1503 zawiera 12 ekscytujących dodatkowych scenariuszy dla jednego gracza, o różnych poziomach trudności, 3 dodatkowe ciągłe rozgrywki i inną zawartość dodatkową!

ANNO 1701
Odkryj ponownie klasyczną rozgrywkę pierwszej gry z serii Anno, dostępnej w 3D – oto Anno 1701 i dodatek Sunken Dragon. Sunken Dragon – dodatek do Anno 1701 to ekscytująca kampania z 11 misjami, edytor świata, cztery dodatkowe postacie i nie tylko, dzięki którym rozszerzysz wrażenia z gry!

ANNO 1404
Ponownie przeżyj urzekającą rozgrywkę prawdziwej klasycznej symulacji budowy miasta, w Anno 1404 i dodatku Venice. Venice – dodatek do Anno 1404 zawiera do 60 elementów i 300 zadań, jednocześnie wprowadzając takie funkcje jak wyścig handlowy, abordaże...

Posiadasz plik zapisu z poprzednich rozgrywek?
Ciesz się wszystkimi ulepszeniami, takimi jak tryb gry w oknie bez ramek i ulepszone przesuwanie ekranu, kontynuując obecne rozgrywki, dzięki pełnej kompatybilności zapisów!
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Prześlij Komentarz