Niestety, ta okazja już wygasła

Gra Mattel Scrabble Original

kwi 13. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

  • Typ gry:Słowna / liczbowa
  • Tematyka gry:Losowa, Słowna, Towarzyska
  • Przedział wiekowy:Od 10 lat
  • Liczba graczy:2 - 4

Mattel Gra ScrabbleScrabble to najpopularniejsza gra słowna na świecie! Klasyczna wersja gry polega na układaniu na planszy – za pomocą płytek z literami o różnych wartościach punktowych – łączących się ze sobą słów, by wyglądały jak w krzyżówce. Celem gry jest uzyskanie jak najwyższego wyniku – oblicza się go na podstawie wartości liter, a dzięki polom bonusowym można go dodatkowo podwyższyć. Słowa można układać w poziomie lub w pionie, a każde z nich musi zawierać co najmniej jedną płytkę z tych, które są już ułożone na planszy.

523978_1.jpg

Wspaniała rozrywka dla całej rodzinyKażdy gracz rywalizuje z pozostałymi, łącząc litery i układając je w taki sposób, by jak najlepiej wykorzystać ich wartość oraz pola premiowe na planszy. Scrabble to wspaniała gra, która pomaga wzbogacać słownictwo, ćwiczyć umysł i rozwijać kreatywność! Gra przeznaczona jest dla 2 do 4 graczy w wieku 10 lat i więcej. To nieprzeciętna rozrywka dla ludzi z "głową".

523978_1.jpg

Zawartość pudełkaW pudełku znajduje się: plansza do gry, 100 płytek z literkami, 4 stojaki na płytki, woreczek na płytki oraz instrukcja.

523978_1.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
5 Komentarzy
Prześlij Komentarz