Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
184°
Opublikowano 3 dni temu

Gra Legend of Grimrock 2 | GOG

15,29zł84,99zł-82%
Opublikowane przez
BajoJajo123
Dołączył w 2022
139
724

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Gry PC

Znajdź więcej okazji Gry PC

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Wyprzedaż gier RPG na GOG
Legend of Grimrock - 10.79 taniej o 80%

Legend of Grimrock II PC
Kontynuacja oldskulowej gry cRPG, opracowanej przez fińskie studio Almost Human w 2012 roku. Produkcja pierwotnie miała być rozszerzeniem do „jedynki”, ale z czasem została rozwinięta do rangi pełnoprawnego sequela.

W Legend of Grimrock II kierujemy losami czteroosobowej drużyny skazańców, którzy zostali wysłani na wyspę Nex. Jest to największa zmiana kontynuacji, bowiem umożliwia zwiedzanie nie tylko lochów, lecz także otwartych przestrzeni (lasy, bagna, starożytne ruiny, wieże, itd.), w czasie zmiennych pór dnia i nocy.

Legend of Grimrock II w dalszym ciągu reprezentuje klasyczne podejście do tworzenia dungeon-crawlerów, a udostępniony teren obfituje także w przeróżne niebezpieczeństwa. Twórcy zatroszczyli się nie tylko o nowych przeciwników (22 rodzaje stworów), lecz także pułapki i wymagające łamigłówki. Zmianie uległ system rozwoju postaci. Po osiągnięciu kolejnego levelu, należy wybrać konkretną umiejętność. Dodatkowo do zabawy wkroczyła jedna nowa rasa i klasa postaci.

Ulepszeniu uległa również sztuczna inteligencja przeciwników, którzy teraz potrafią wykorzystywać podczas walki rozmaite sztuczki czy atakować grupami. Oprócz tego, deweloperzy zatroszczyli się o nowe przedmioty, zbroje oraz oręż. Ponadto wykorzystywanie magii dalej związane jest z panelem z runami, ale symbole można kreślić także myszką, co przyśpiesza rozgrywkę.

805212_1.jpg
Almost Human to fińskie studio deweloperskie założone w 2011 roku przez trzech entuzjastów gier komputerowych: Petriego Häkkinena, Olliego Pelzera i Anttiego Tiihosen. Studio znane jest głównie z serii gier "Legend of Grimrock", która przyniosła im uznanie wśród fanów gier RPG i dungeon crawlerów. Ich podejście skupia się na tworzeniu gier z elementami old-schoolowych produkcji, przy jednoczesnym wykorzystaniu nowoczesnych technologii, co pozwala im tworzyć unikatowe i angażujące tytuły.
GOG Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

5 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika Mateusz_Szk
    Ktoś ogrywał na steam decku?
    Awatar użytkownika Axi0maT
    A o co konkretnie chcesz zapytac? Ja ogralem Grimrocki na Steam Machine kilka lat temu. Szlo bez zajakniecia. To nie jest wymagajaca gierka.
  2. Awatar użytkownika maciej.wdowiarz-bilski
    Dziękuję, kupione.