Niestety, ta okazja już wygasła

Gra karciana SKYJO (nie PL) (BGG 6.8) Amazon

maj 25. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (dający darmową dostawę) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Promocja z polskiego Amazona na grę karcianą SKYJO od Magilano.

BGG: boardgamegeek.com/boa…yjo

Opis z Amazona:

Informacje o tym produkcie
  • Twój cel: Wypróbuj jak najszybciej jak to możliwe dzięki sprytnemu odkryciu, wymianie i zbieranie kart do gry, jak najmniejszą liczbę punktów. Jednak tak długo, jak tylko jeden gracz nie odkrył wszystkich swoich kart, ponieważ w przeciwnym razie kończy się gra mecz. Tak więc zachowaj ostrożność i gracze dokładnie na oku.
  • Świetna zabawa dla przyjaciół i rodziny. Skyjo to zabawna gra karciana sprawiająca wiele radości dzieciom i dużym przyjaciołom zabawy (dorosłych). Gra karciana nadaje się bardzo dobrze do krótkich gier w międzyczasie i jest również wzbogaceniem w towarzyskie i piękne wieczory w gry.
  • Nauka w formie zabawy: nauka dodawania do 100 cyfr. Skarby – uczucie prawdopodobieństwa. Koncentracja – śledzenie przebiegu gry i obserwowanie graczy oraz ich działania.
  • Szybki start. Łatwa do zrozumienia zasada gry. Krótka instrukcja gry z obrazkami. Idealne rozwiązanie do krótkiej gry w międzyczasie oraz jako podstawowa gra na zabawne i ekscytujące wieczory gry. Gra jest oparta na okrągłej formie, można ją dowolnie grać.
  • Liczba graczy: dla 2 do 8 graczy. Wiek: od 8 lat. Czas odtwarzania: ok. 30 minut. Języki: niemiecki, angielski, francuski, hiszpański, włoski. Materiał: 150 kart do gry, 1 blok do gry, 1 instrukcja gry. Wyprodukowano w Niemczech.

Brak języka polskiego, ale wydaje mi się, że spokojnie da się opanować zasady, a do samej gry znajomość języków obcych nie jest konieczna.

Najtaniej na Allegro 54,98zł z wysyłką z Chin, więc oryginalność wątpliwa. Shopee ok. 45zł - wysyłka chyba również z Chin.
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
szaq
Wysyłka i sprzedaż przez Glbling-shop.
2 Komentarze
Prześlij Komentarz