Niestety, ta okazja już wygasła

GRA HELL LET LOOSE PS5

mar 21. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

ROZGRYWKA
Czas II wojny światowej to niezwykle brutalny, ale też ciekawy okres w dziejach ludzkości. Producenci gry Hell Let Loose postanowili przenieść Cię do świata bitew, krwi, wybuchów i artylerii. Akcję gry oglądasz z perspektywy pierwszej osoby. W mgnieniu oka zamieniasz się w żołnierza, który musi przeżyć w niezwykle trudnych warunkach. Hell Let Loose to przede wszystkim wyjątkowo realistyczne działania wojenne, które rozgrywają się w oparciu o archiwalne dokumenty. Sercem gry jest starcie dwóch pięćdziesięcioosobowych drużyn podzielonych na kilkuosobowe plutony. Żołnierze muszą przejąć i utrzymać poszczególne okręgi. W tym przypadku nie możesz zapomnieć o liniach zaopatrzeniowych, które pozwolą zachować dostęp do amunicji czy też paliwa.

Pierwszym krokiem w grze jest wybór jednej z wielu klas postaci. Gracze muszą zadbać o odpowiednią taktykę. Bitwa w lesie będzie znacząco różniła się od tej na otwartej przestrzeni. Dowódcy trzymają rękę na pulsie i czuwają nad przebiegiem zmagań. Warto wspomnieć, że żołnierze mają do dyspozycji kilkanaście rodzajów broni. Strzelaj z pistoletów, karabinów maszynowych oraz strzelb. Rzucaj granaty i podkładaj miny. Kusząco brzmią też moździerze i miotacze ognia, prawda?

Sama broń to nie wszystko. Gracze mogą korzystać ze znanych pojazdów wojennych. Czołgi Sherman Firefly nie dadzą przeciwnikom najmniejszych szans. W gotowości czeka również lotnictwo, które możesz przywołać w odpowiednim momencie bitwy. Żeby nie było tak kolorowo, trzeba pamiętać również o obrażeniach. Postrzał w mało istotną część ciała możesz opatrzyć sam, ale cięższą raną musi zająć się medyk. Nie licz na to, że przeżyjesz wybuch granatu czy nadepnięcie na minę.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
7 Komentarzy
Prześlij Komentarz