Niestety, ta okazja już wygasła
Ghost of Tsushima - Edycja Specjalna Gra PS4
112° Zakończono

Ghost of Tsushima - Edycja Specjalna Gra PS4

289złAvans Okazje
10
112° Zakończono
Ghost of Tsushima - Edycja Specjalna Gra PS4
lip 22. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

EDYCJA SPECJALNA ZAWIERA:• Futerał typu SteelBook
  • Cyfrowy album z grafikami wydawnictwa Dark Horse
  • Jeden punkt techniki
  • Urok zapewniający łaskę Hachimana
  • Komentarz reżysera - zestawienie wydarzeń z gry z prawdziwymi wydarzeniami, w rozmowie z japońskim historykiem
Zamawiając przedpremierowo otrzymasz dodatkowo skróconą ścieżkę dźwiękową w wersji cyfrowej, motyw dynamiczny Jin z Ghost of Tsushima oraz awatar Jin z Ghost of Tsushima.

Za tyle samo w electro electro.pl/kon…lna
Aktualizacje społecznościowe
Avans OkazjeAvans gazetka
10 Komentarzy
Dodaj w tytule że to edycja specjalna, bo zaraz Ci to zaminusują bez czytania treści okazji.
Edytowane przez: "Tho" lip 22.
Tho22/07/2020 10:51

Dodaj w tytule że to edycja specjalna, bo zaraz Ci to zaminusują bez c …Dodaj w tytule że to edycja specjalna, bo zaraz Ci to zaminusują bez czytania okazji.Dokładnie
Tho22/07/2020 10:51

Dodaj w tytule że to edycja specjalna, bo zaraz Ci to zaminusują bez c …Dodaj w tytule że to edycja specjalna, bo zaraz Ci to zaminusują bez czytania treści okazji.


I będą mieli rację, bo opis.
Tho22/07/2020 10:51

Dodaj w tytule że to edycja specjalna, bo zaraz Ci to zaminusują bez c …Dodaj w tytule że to edycja specjalna, bo zaraz Ci to zaminusują bez czytania treści okazji.


Dzięki!
Gierka genialna. Właśnie ukończyłem i wbijam platynę. Mocne 9/10, a jestem bardzo wybredny.
patrick1989PL22/07/2020 10:55

Gierka genialna. Właśnie ukończyłem i wbijam platynę. Mocne 9/10, a jestem …Gierka genialna. Właśnie ukończyłem i wbijam platynę. Mocne 9/10, a jestem bardzo wybredny.no co Ty, nie liczy się grywalność i fabuła, liczą się wątki sodomitów, zakaz strzelania do rzeczy związanych z Judaizmem (z Chrześcijaństwem już tak) i ładna grafika, to klucz do sukcesu. A i jeszcze animacje podnoszenia przedmiotów, to klucz do 10/10 i miana gry generacji, a jak się nie podoba to scenarzysta gry Ci powie "jebię hejterów"

youtube.com/wat…C_Z
Bardzo dobra gra, jeśli ktoś lubi japońskie klimaty to z pewnością będzie się bawił świetnie - ja od 3 dni nie mogę się oderwać, aż szkoda, że dzisiaj kończy mi się wolne

Bardzo satysfakcjonująca walka, świetnie oddany klimat japońskich biomów, genialnie rozwiązany "GPS" i niesamowicie dobrze zrobiony soundmix - polecam grać na dobrych sluchawkach przestrzennych, ewentualnie dobrym zestawie kina domowego.

Dodatkowo, dla amatorów widoczków i "fotografii growej" najlepszy domyślny tryb fotograficzny jaki pojawił się do tej pory w grach, w którym spędzam zdecydowanie zbyt wiele czasu.
Edytowane przez: "RoniasXeden" lip 22.
Niedostępne.
analnyłowca22/07/2020 11:56

no co Ty, nie liczy się grywalność i fabuła, liczą się wątki sodomitów, zak …no co Ty, nie liczy się grywalność i fabuła, liczą się wątki sodomitów, zakaz strzelania do rzeczy związanych z Judaizmem (z Chrześcijaństwem już tak) i ładna grafika, to klucz do sukcesu. A i jeszcze animacje podnoszenia przedmiotów, to klucz do 10/10 i miana gry generacji, a jak się nie podoba to scenarzysta gry Ci powie "jebię hejterów" https://www.youtube.com/watch?v=yr01s3BC_Z


Coś nie pykło z linkiem
Steelbook to jedyny wartościowy dodatek tej edycji. Pytanie czy jest warty kilkudziesięciu złotych.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst