Niestety, ta okazja już wygasła
Gra Gears 5 na Steam
785° Zakończono

Gra Gears 5 na Steam

35,74zł142,99zł-75%Steam Okazje
22
785° Zakończono
Gra Gears 5 na Steam
gru 15. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gears 5, najnowsza odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier wideo, powraca z mnóstwem zupełnie nowych funkcji.

Kampania: w obliczu nadchodzącej wojny Kait Diaz opuszcza towarzyszy, by przekonać się, co łączy ją z przeciwnikiem. W efekcie dowiaduje się, że to ona stanowi największe zagrożenie dla Sery. Nowe funkcje kampanii pozwalają przejść ją na nowo z odblokowanymi wcześniej skórkami postaci i broni, a także nowymi poziomami trudności i modyfikatorami.

PvP: niech wygra najlepsza drużyna! Dzięki nowym trybom i zawartości wypuszczonej po premierze Kontra zapewnia świetną zabawę wszystkim graczom niezależnie od preferowanego stylu rywalizacji – zarówno amatorom, jak i zawodowcom.

PvE: walcz o przetrwanie ramię w ramię z innymi graczami. Wybierz postać oraz klasę i ruszaj bronić waszej pozycji w Hordzie lub przebijać się przez zastępy przeciwników w Ucieczce.

Kampania w trybie współpracy dla trzech graczy: wraz ze znajomymi walczcie w trybie współpracy online lub na podzielonym ekranie.

Dostępność: dostosuj rozgrywkę z użyciem ulepszonych funkcji dostępności, takich jak możliwość pełnej konfiguracji kontrolera, opcja poruszania się jednym drążkiem, obsługa Adaptive Controller, narracja menu i interfejsu, lepsze napisy i inne.
Aktualizacje społecznościowe
Steam OkazjeSteam steam gifts
Najlepsze komentarze
22 Komentarze
Prześlij Komentarz