Niestety, ta okazja już wygasła

Gra dla czterech osób w "Zamknij Pudełko", drewniana

cze 27. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa, dostęp do VOD i inne) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Na allegro tego typu gry od około 60zł.
Jest jeszcze inny kolor za 17,99: amazon.pl/Lix…FDL

Wysyła Amazon, dostawa darmowa z Prime.

Informacje o tym produkcie
  • 【🎁】Jest gładka i posiada funkcję wodoszczelną, która zapobiega rozlaniu się napojów i napojów do pewnego stopnia. Na dole znajdują się cztery antypoślizgowe podkładki, które skutecznie zapobiegają ślizganiu się. Nadają się dla osób w każdym wieku.
  • 【🎁】Wysokiej jakości pudełko zostało wykonane w 100% z naturalnego drewna, zdrowe i trwałe. Materiał przyjazny dla środowiska, zdrowy i bezzapachowy. Długość: 22,5 cm; szerokość: 22,5 cm; wysokość: 4,0 cm. Jest to również idealny prezent bożonarodzeniowy dla dzieci, sprawia radość i inteligencję.
  • 【🎁】Wzornictwo gry jest nowoczesne i łatwe w obsłudze. Nadaje się dla użytkowników w różnym wieku. Możliwość wspólnego uczestnictwa do 4 graczy jednocześnie, idealny do domu, baru, biura, na wesele, przyjęcie urodzinowe itd.
  • 【🎁】Tylna strona posiada odpowiedni wzór numeryczny, nie jest tekstem, nadaje się do gry na miejscu, jest bardzo zabawna. Jest to zabawna gra na imprezy, ale proste narzędzia mogą sprawiać wiele radości. Jednocześnie w grze mogą uczestniczyć cztery osoby, które nadają się na imprezy, rozrywkę, rodzinne i inne okazje.
  • 【🎁】Jest narzędziem do nauczenia podstawowych dodatków, odejmowania, mnożenia i dywizji, które mogą wspierać interesy nauki dzieci. Zabawa nie tylko wspiera dzieciom uczące się słuchać, ale również zachować duchowe zdolności starszych, nie narzucając przy tym żadnych wymogów.

Przedmiot sprzedawany przez Docerlay w ramach usługi Realizacja przez Amazon.
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe

32 Komentarze