lut 10. 2016
Aktualizacje społecznościowe
181.jpgKlucz aktywuję się na Steam jako DiRT 3 Retail i dodaje dwie pozycje do biblioteki: Dirt 3 oraz Dirt 3 Complete Edition.
Elektroniczny Świat Okazje

Grupy

10 Komentarzy
Ktoś się orientuje, czy jest możliwość aktywacji na steam?
szymeklut 10. 2016

Ktoś się orientuje, czy jest możliwość aktywacji na steam?Innych wersji cyfrowych Dirt3 raczej nie ma. Klucze Games for windows live, na początku zeszłego roku zostały zmigrowane do steam, więc najprawdopodniej jest to wersja na steam.

Kupiłem, jak dostane klucz to dam znać.
kolan.kobulkalut 10. 2016

Innych wersji cyfrowych Dirt3 raczej nie ma. Klucze Games for windows … Innych wersji cyfrowych Dirt3 raczej nie ma. Klucze Games for windows live, na początku zeszłego roku zostały zmigrowane do steam, więc najprawdopodniej jest to wersja na steam. Kupiłem, jak dostane klucz to dam znać.


Dzięki za info, okazało się jednak, że już mam i tak dirt 3 w bibliotece steam, także nie skorzystam, ale cena dobra ;-)
szymeklut 10. 2016

Dzięki za info, okazało się jednak, że już mam i tak dirt 3 w bibliotece s … Dzięki za info, okazało się jednak, że już mam i tak dirt 3 w bibliotece steam, także nie skorzystam, ale cena dobra ;-)Teraz mam i ja
Klucz po 15min przysyłają. Aktywuję się na Steam jako DiRT 3 Retail i dodaje dwie pozycje do biblioteki. Dirt 3 oraz Dirt 3 Complete Edition.
Jak za 9zł Complete Edition to prawie jak Humble Bundle ostatnio
Okazjon jednym słowem.

Także Janusze biznesu...goootoowi doo biegu START. Wysyp na znanym portalu aukcyjnym gwarantowany. hehhehehe
No to się jakiś Janusz pospieszył i wykupił wszystkie oferta nieaktualna a już miałem 5 kupić ;]
Ale lipa
Już miałem w koszyku...
No ja też tzn w sumie jedno kupiłem wcześniej dla siebie ale zbrakło kluczy do januszowania ;P
Jeszcze się tym chwalisz? :P Ić być januszem gdzie indziej
Nie widzę w tym nic złego ogólnie po to są promocje aby z nich korzystać zresztą nie robie tego hurtowo jak typowe janusze biznesu ;P
Gra wyprzedana Promocję można zamknąć.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst