Niestety, ta okazja już wygasła
Gra DC Super Hero Girls: Teen Power na Nintendo Switch
84° Zakończono

Gra DC Super Hero Girls: Teen Power na Nintendo Switch

129zł175,99zł-27% 6,99zł Allegro Okazje
84° Zakończono
Gra DC Super Hero Girls: Teen Power na Nintendo Switch
lip 13. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jest okazja z dodatkami z preorderu za 169zl, teraz sama gra jeszcze taniej. Myślę, że cena dobra jak ktoś zainteresownay, taniej nie było.

416279-6fP6A.jpgWskocz w strój DC Super Hero Girls i ocal Metropolis!

Dołącz do walki jako Wonder Woman, Supergirl i Batgirl z serialu animowanego DC Super Hero Girls i ocal Metropolis przed niektórymi z najsłynniejszych superzłoczyńców DC! Każda z bohaterek może walczyć z bandziorami dzięki unikalnemu zestawowi umiejętności: Wonder Woman do swych wojowniczych umiejętności wykorzystuje Lasso Prawdy i Latającą Tarczę, Supergirl dysponuje Heat Vision oraz superoddechem, a Batgirl może wymyślać gadżety do walki z przestępczością, takie jak Batarang i Bat-Hak. Ale kiedy nie walczysz z przestępczością, musisz zrównoważyć życie superbohaterki z życiem nastolatki!

Swobodnie zwiedzaj miasto jako nastoletni superbohaterowie

Nie zapomnij umawiać się w najlepszych miejscach spotkań z serialu, takich jak Metropolis High School i Sweet Justice, które są również świetnie się nadają do robienia zdjęć i udostępniania ich w Superstapost. Ale uważaj, by zawsze chronić swoją sekretną tożsamość, ponieważ możesz nawet natknąć się na najbardziej złośliwych superzłoczyńców w mieście, takich jak Harley Quinn, Catwoman i Star Sapphire.
Aktualizacje społecznościowe
Prześlij Komentarz