Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Gra planszowa - Daję słowo! w Taniej Książce
492°

Gra planszowa - Daję słowo! w Taniej Książce

14,90zł49,95zł-70% 8,99zł Tania Książka Okazje
11
492°
Gra planszowa - Daję słowo! w Taniej Książce
lis 27. 2020
Fajna planszówka na jakąś imprezę ze znajomymi, czy też z rodziną (y). Dostawa 8,99 do paczkomatu.

Opis gry:

"Daję słowo", propozycja w sam raz dla prawdziwych fanów gier imprezowych. Zabawa, która naprawdę wciąga! Przekonaj się sam i sprawdź, czy uda Ci się zwyciężyć.

Jeśli lubisz doskonale bawić się w gronie przyjaciół, sięgnij koniecznie po grę imprezową, przy której nikt nie będzie się nudzić. Wspaniała rozrywka dla każdego! "Daję słowo!" wymaga nie tylko refleksu, ale również spostrzegawczości. Wykaż się szybkości oraz sprytem, by uprzedzić współtowarzyszy zabawy. Gra często wymaga również wiedzy. Zasady zabawy są proste, a przy tym można szybko je wytłumaczyć. "Daję słowo!" to gra, która wywołuje pozytywne emocje i zapada w pamięć. Masz ochotę rozpocząć rozgrywkę? Zaproś znajomych i sprawdź, czy dasz radę wygrać!

Zabawa polega na układaniu słów z liter. Im trudniejsze polecenie wykona gracz, tym więcej zdobywa punktów. "Daję słowo!" jest grą karcianą, w której znajduje się sto jedenaście kart liter. W ich skład wchodzi dziewięć liter diakrytycznych (posiadających ogonki) oraz czterdzieści dziewięć kart zadań w sześciu rodzajach. Uczestnicy zabawy muszą układać nowe słowa, wykorzystując do tego posiadane karty. Podczas rozgrywki należy również realizować zadania, przybliżające do wygranej.

"Daję słowo!" to wspaniała gra, wyróżniająca się piękną oprawą graficzną. Za jej wykonanie odpowiada znakomity rysownik, Paweł Jaroński. Stworzone przez niego grafiki tętnią życiem i sprawiają, że uczestnictwo w grze karcianej staje się jeszcze większą przyjemnością!
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
11 Komentarzy
Prześlij Komentarz