Niestety, ta okazja już wygasła
lis 27. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dobra opcja na prezent dla teściowej. Można zabłysnąć, że jej się Termomisia kupiło .

Na Alledrogo tak po 350zł.

Niezwykle wszechstronny wielofunkcyjny robot kuchenny

„GOURMETmaxx” jest wszechstronnym urządzeniem, którego nie powinno zabraknąć w żadnej kuchni! Dzięki licznym funkcjom od teraz możesz miksować, emulgować, rozdrabniać, ugniatać, ubijać, gotować na parze, robić puree, a nawet rozdrabniać lód za pomocą tylko jednego urządzenia.Oszczędza to dużo czasu i miejsca dzięki czemu szybko i łatwo przetworzysz różnorodne produkty spożywcze. Niezależnie od tego, czy chodzi o mieszanie, puree, emulgowanie, ubijanie, siekanie, gotowanie, gotowanie na parze czy kruszenie lodu - wszystkie funkcje gotowania i mieszania można łatwo i indywidualnie ustawić. Nawet waga kuchenna jest już zainstalowana.

W mgnieniu oka możesz wyczarować najsmaczniejsze dania. Dzięki regulowanej prędkości mieszania i temperaturze gotowania potrawy mogą być gotowane, gotowane i utrzymywane w cieple w szczególnie dużym pojemniku ze stali nierdzewnej.

Dane techniczne:

Długość kabla: ok. 80 cm

Moc: 220-240 V, 50/60 Hz, maks. 1450 W (ogrzewanie: ok. 850 W / mieszanie: ok. 600 W)

Ustawienia temperatury od 40 do +120 stopni C

Uwagi: To urządzenie nadaje się do miksowania, siekania, przecierania, podgrzewania, gotowania i gotowania na parze. To urządzenie nie jest frytkownicą. Nie próbuj smażyć jedzenia za pomocą urządzenia.
Aktualizacje społecznościowe
3 Komentarze
Prześlij Komentarz