Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Gothic Universe (G1, G2, G2:NK, G3)
532°

Gothic Universe (G1, G2, G2:NK, G3)

4,53złEneba Okazje
28
532°
Gothic Universe (G1, G2, G2:NK, G3)
paź 30. 2020
Kompilacja Universe zawiera następujące pozycje:

  • Gothic,
  • Gothic II,
  • Gothic II: Noc Kruka,
  • Gothic 3.

Gothic

Pierwsza część znakomitej serii cRPG stworzonej przez niemieckie studio Piranha Bytes. Gracze wcielają się w rolę Bezimiennego, wysłannika boga Innosa i muszą stawić czoła siłom zła, którymi kieruje potężny demon.

Gothic II

Sequel jednej z najlepszych gier cRPG roku 2001. Akcja toczy się w świecie fantasy Myrtana i kontynuuje fabułę pierwszej części gry. Tym razem jednak nie poruszamy się już tylko wewnątrz kolonii przestępców objętej zasięgiem magicznej bariery, ale po dużych otwartych terenach, wśród których znajdziemy m.in. miasteczko nadmorskie, klasztor, wyspę smoków i oblężony przez orki zamek.

Gothic II: Noc Kruka

The Night of the Raven to oficjalne rozszerzenie do jednej z najpopularniejszych gier role-playing 2002 roku, czyli Gothic II, wprowadzające do podstawowej wersji tej gry, nową, rozbudowaną historię praktycznie niezwiązaną z główną fabułą Gothic II.

Gothic 3

Gothic 3 to kolejna, trzecia już, odsłona jednej z najlepszych seri cRPG. Po przegranej wojnie ludzie są tłamszeni przez okupacyjne siły orków. Tylko od nas zależy czy powalczymy o wyzwolenie ludzi, czy też przyłączymy się do zielonoskórych. Gra oferuje duży otwarty świat, po brzegi wypełniony potworami do zabicia, skarbami do zebrania i zadaniami do wykonania.
Aktualizacje społecznościowe
Eneba OkazjeEneba coupon
Najlepsze komentarze
28 Komentarzy
Prześlij Komentarz