Niestety, ta okazja już wygasła
GOSUND SP111 - zestaw 4 sztuk z Amazon.de
-323° Zakończono

GOSUND SP111 - zestaw 4 sztuk z Amazon.de

169,84zł199,82zł-15% Darmowa dostawa DarmowaAmazon Okazje
22
-323° Zakończono
GOSUND SP111 - zestaw 4 sztuk z Amazon.de
gru 27. 2020Dostawa z: Niemcy

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Przez przypadek natrafiłem na okazję w serwisie Amazon.de na zestaw gniazdek GOSUND SP111 - zestaw 4 sztuk. Oferta zniżkowa -15% niestety jest do 28.12.2020 r. (brak informacji na stronie w zakresie godziny - jest tylko data), więc mało czasu zostało. Zalicza się do darmowej dostawy. Standardowo rabat doliczany jest na koniec zakupów. Podane ceny są wg przelicznika Google, oryginalne ceny są w euro i wynoszą odpowiednio:
- 43,99 Euro wyjściowo;
- 37,39 Euro do zapłaty.
Wg opisu są to wersje 10A.
Opis wg Amazon:
  • Wielofunkcyjne inteligentne gniazda: Gosund WLAN to najmniejsze i najbardziej atrakcyjne urządzenie tego rodzaju na świecie. Maksymalne obciążenie 10 A/2500 W. Wygrodziła nagrodę Red Dot Design Award. Inteligentne gniazda współpracują z "Alexa" i "Google Home" do sterowania głosem. Można go również sterować za pomocą aplikacji w telefonie. Nie jest to spowodowane odległością i można skorzystać z zdalnego sterowania urządzeniami gospodarstwa domowego z dowolnego miejsca.
  • Ustawianie harmonogramu i timera: zaplanuj inteligentne gniazdko w taki sposób, aby elektronika była automatycznie włączana i wyłączana w razie potrzeby, np. np. włączając światło o zmierzchu lub wyłączając o wschodzie słońca. Po prostu ustaw timer za pomocą funkcji odliczania czasu, aby inteligentne gniazdko automatycznie wyłączyć urządzenie. Może skutecznie uniknąć niepotrzebnych kosztów energii elektrycznej.
  • Sterowanie głosem: używaj poleceń głosowych z Amazon Alexa, Google Home Assistant, Alexa lub Google Assistant, aby automatycznie włączać i wyłączać urządzenia gospodarstwa domowego za pomocą gniazdka Smart. Można również użyć Siri, aby uzyskać dostęp do ustawień automatyzacji iPhone. Gosund smart plugs sprawia, że życie staje się łatwiejsze i wygodniejsze. Dużo komfortu dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Ochrona przed przepięciem i przełącznik mocy powietrza: Certyfikowana ochrona przed przepięciem CE i wyłącznik powietrza to zaleta, aby chronić elektronikę i urządzenia przed nagłym ogromną energią i spowodować nieodwracalne uszkodzenia. Z niepalnym materiałem V0 i długa żywotność. Ze względów bezpieczeństwa inteligentne gniazdko posiada fizyczny klucz do wyłącznika bezpieczeństwa i może być sterowane bez sieci.
  • Obsługa klienta i wskazówka: Nasze wsparcie klienta: W przypadku problemów z produktem, prosimy o kontakt! Nasi klienci odpowiadają na wiadomość w ciągu 24 godzin! Wskazówka: przed zakupem należy się upewnić, że posiadasz ponad 2,4 GHz WiFi. Ten produkt nie obsługuje sieci WiFi 5 GHz. Jeśli nie wystąpi połączenie w trybie AP, należy sprawdzić, czy router jest dwupasmowym WLAN.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje
Najlepsze komentarze
22 Komentarze
Prześlij Komentarz