218°
Zakończono
Głośnik Conch Dream Audio za 99zł (Promocja 99zł zamiast 249zł)
14 Komentarzy

Niestety na podanej stronie ten kod nie chce działać po wpisaniu kwota się nie zmienia

Nie działa

Autor

Hmmm dziwne, mi pokazało na stronie gdy próbowałem robić zamówienie (na dole po prawej), że mam rabat. Może coś nie działało przez chwilę na stronie? Sprawdziłem przed chwilą i jest ok.

kemotix41 min

Nie działa


pewnie kropke skopiowałeś

brać czy nie brać ;0

to działa ten kod czy nie ?

Kod działa, trzeba wpisać dane + kod i przejść dalej, wtedy rabat zostanie uwzględniony ale głośnika nie polecam, normalnie powinien kosztować około 100 zł.
W porównaniu do głośników przenośnych w tej cenie(choćby blitzwolf) wypada bardzo przeciętnie, tani plastik, brak basów, nadrabia jedynie wyglądem.

iXam8 godz., 53 min

Kod działa, trzeba wpisać dane + kod i przejść dalej, wtedy rabat zostanie uwzględniony ale głośnika nie polecam, normalnie powinien kosztować około 100 zł.W porównaniu do głośników przenośnych w tej cenie(choćby blitzwolf) wypada bardzo przeciętnie, tani plastik, brak basów, nadrabia jedynie wyglądem.

​dzięki bracie !
ps. możesz polecić jakiegoś blitzwolfa albo coś tańszego?
Edytowane przez: "mloody" wrz 29. 2016

Polecam ten głośnik allegro.pl/Sho…911

Do Blitzwolfa nie mam porównania ale od Xiaomi squarebox gra znacznie lepiej. Bateria trzyma mega długo.
Edytowane przez: "HondaVtec" wrz 29. 2016

Mam Creative woof 3 - ważna ta trójka, bo ze slotem SD. Super! Dobrze gra, długo trzyma, zajmuje mało miejsca. Nie kupię już niczego bez tego slotu bo to właściwie uwalnia nas od drugiego urządzenia.

5 godzin na baterii wg producenta to nie jest zbyt długo.

Yego7 godz., 0 min

http://www.banggood.com/BlitzWolf-BW-F2-IP65-Water-resistant-2000mAh-Outdoor-Wireless-Bluetooth-Speaker-p-1040554.htmllub stereohttp://www.banggood.com/BlitzWolf-BW-F3-IPX5-Water-resistant-2x5W-Outdoor-Sport-Bluetooth-Speaker-p-1040559.html

​fajne propozycje dzięki:)

Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od EnigmAraigne. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst