GŁOŚNIK BLUETOOTH INEXIVE @ Auchan (Zabrze)
149°Zakończono

GŁOŚNIK BLUETOOTH INEXIVE @ Auchan (Zabrze)

20zł39zł-49%Auchan Okazje
6
Lokalnielut 13.
Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka

Grupy

6 Komentarzy
Jakiś Klon tego Pioneer a kolorowego?
Przecież to telefon lepiej będzie grał
Krzemieclut 13.

Przecież to telefon lepiej będzie grał


A gówno prawda. Testowałeś? Kupiłem jakiś miesiąc temu do pracy, aby nie było go szkoda jak się zepsuje. Za tą cenę polecam jak najbardziej, ja kupiłem za 27. Cudów nie ma co oczekiwać, ale na 100% gra lepiej niż jakikolwiek telefon. Jedynym minusem może być czas działania na baterii, ok. 2,5 godziny, ale co tu oczekiwać od aku 400mha. Za okazje plusik, bo miałem kiedys głosniczek za około 20 dyszki i nie grał nawet w połowie dobrze jak ten i nie miał bt.
PatrykHerdziklut 13.

A gówno prawda. Testowałeś? Kupiłem jakiś miesiąc temu do pracy, aby nie by …A gówno prawda. Testowałeś? Kupiłem jakiś miesiąc temu do pracy, aby nie było go szkoda jak się zepsuje. Za tą cenę polecam jak najbardziej, ja kupiłem za 27. Cudów nie ma co oczekiwać, ale na 100% gra lepiej niż jakikolwiek telefon. Jedynym minusem może być czas działania na baterii, ok. 2,5 godziny, ale co tu oczekiwać od aku 400mha. Za okazje plusik, bo miałem kiedys głosniczek za około 20 dyszki i nie grał nawet w połowie dobrze jak ten i nie miał bt.Potwierdzam. Bawiłem się tym w sklepie. Szału nie ma, ale nie jest też źle.
PatrykHerdziklut 13.

A gówno prawda. Testowałeś? Kupiłem jakiś miesiąc temu do pracy, aby nie by …A gówno prawda. Testowałeś? Kupiłem jakiś miesiąc temu do pracy, aby nie było go szkoda jak się zepsuje. Za tą cenę polecam jak najbardziej, ja kupiłem za 27. Cudów nie ma co oczekiwać, ale na 100% gra lepiej niż jakikolwiek telefon. Jedynym minusem może być czas działania na baterii, ok. 2,5 godziny, ale co tu oczekiwać od aku 400mha. Za okazje plusik, bo miałem kiedys głosniczek za około 20 dyszki i nie grał nawet w połowie dobrze jak ten i nie miał bt.


gra podczas ładowania?
BoJacklut 14.

gra podczas ładowania?


Jasne.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst