Głośnik Bluetooth Blaupunkt BT02GR Tesco Stargard
346°Zakończono

Głośnik Bluetooth Blaupunkt BT02GR Tesco Stargard

39,99złTesco Okazje
3
sie 16. 2017
Głośnik Blaupunk BT02GR
W Stargardzkim Tesco po godzinie 15-tej dwa głośniki w koszach na przecenach, przeceniony z 79.99 na 39.99
Opis:
Głośnik bezprzewodowy Blaupunkt BT02 posiada wbudowany tuner radiowy z możliwością wprowadzenia do pamięci 20 ulubionych stacji FM, dzięki temu nie ma konieczności przeszukiwania całego zakresu częstotliwości w celu znalezienia ulubionej rozgłośni za każdym razem. Mimo niewielkich gabarytów urządzenie ma moc wyjściową 3 W, co pozwala na uzyskanie czystego i mocnego dźwięku w każdym miejscu.
W obudowie urządzenia znalazł się port do odczytu plików dźwiękowych zapisanych na kartach microSD. Głośnik obsługuje nośniki o maksymalnej pojemności 32GB. Dodatkowo złącze AUX pozwala na podłączenie innych urządzeń nie posiadających funkcji bezprzewodowej transmisji danych. Natomiast oryginalny design, metalowa, proszkowo malowana obudowa, wysoka jakość wykonania to cechy które sprawią, że będziesz się cieszyć BT02GR przez długi czas.

50774.jpg50774.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Tesco OkazjeTesco kody rabatowe

Grupy

3 Komentarze
Bralbym ;-)
Rano byłem i widziałem jedną sztukę widocznie dorzucili.
Mam go i polecam - bezproblemowo łączy się urządzeniami po bluetooth, gra głośno i wyraźnie. Jak dla mnie jedyny mankament to płynna, a nie skokowa zmiana głośności (przy pojedynczym wciśnięciu przechodzimy do kolejnego utworu/kolejnej stacji radiowej).
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst