GoPro Hero 5 black
-37°Zakończono

GoPro Hero 5 black

1.599złGoPro Okazje
8
kwi 7. 2017
Kolejna fajna cena na GoPro 5 black, reotwarcie po przebudowie w MediaMarkt Olsztyn i fajne ceny się trafiają.

  1. GoPro Okazje
  2. RTV/AGD/FOTO
Kategorie
  1. RTV/AGD/FOTO
8 Komentarzy

Podobno którymś update nie da się używać innych akumulatorów niż zbójeckio drogich oryginałów. Za takie podejście niech zdychają. Z resztą i tak już ledwo przędą.

z ciekawości zapytam za co minusy skoro na ceno widzę najtaniej 1799 zł ?

byłyby plusy gdyby kosztowała 900zł.
1600zł w dalszym ciągu nie jest warta. Jeszcze trochę i GoPro padnie przez politykę "marża pierdyliard %", gdzie na rynku jest sporo innych dobrych urządzeń (chociażby Yi2).

Czego by nie mówić to jest to najlepsza kamerka sportowa i generalnie bardzo dobra oferta. Pewnie, że można kupić tańszego chińczyka ale jak ktoś szuka go pro to dobra oferta.

krycha003 godz., 5 min

byłyby plusy gdyby kosztowała 900zł. 1600zł w dalszym ciągu nie jest wart …byłyby plusy gdyby kosztowała 900zł. 1600zł w dalszym ciągu nie jest warta. Jeszcze trochę i GoPro padnie przez politykę "marża pierdyliard %", gdzie na rynku jest sporo innych dobrych urządzeń (chociażby Yi2).

Nie za bardzo rozumiem kamerka jest w promocji 200 zł taniej niż w ogólnodostępnych zrodlach, to lepiej plusowac no xiaomi za rabat 10$?
Miałem okazję testować obydwie GoPro oferuje z adznie wiecej choćby wodoodporność stosunek jakości do ceny to już kwestia indywidualna i zasobności portfela

@krycha00 czy Yi2 ma optyczną stabilizację?

1600 zeta a menu łapie zwiechy, -_-

moonbeam1 godz., 5 min

@krycha00 czy Yi2 ma optyczną stabilizację?

Soft, GoPro też, Sony ma optyczna
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy