Niestety, ta okazja już wygasła
Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 160 zł
162° Zakończono

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 160 zł

Darmowa dostawa DarmowaGoogle Play Okazje
7
162° Zakończono
Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 160 zł
wrz 30. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

My  Sheet Music - Sheet music viewer, music scanner
My Sheet Music to świetna aplikacja dla muzyków, która pozwala na szybką i łatwą cyfryzację nut. Aplikacja działa tak samo, jak liczne skanery dokumentów na Androida – wystarczy zrobić zdjęcie strony i podzielić zapis nutowy. Aplikacja zajmie się resztą. Wynikiem jest ciągły zapis, który może być odtwarzany w czasie grania na ekranie telefonu. 9,99Pln

Clean Equalizer & Bass Booster Pro
Clean Equalizer & Bass Booster Pro to pełna wersja bardzo łatwego w obsłudze korektora dźwięku. Aplikacja jest malutka, ale jest w stanie dopasować to, jak twój telefon odtwarza dźwięk. W niektórych przypadkach jest w stanie także uczynić materiał głośniejszym przez odpowiednią korektę. Nie zabrakło podbicia basu. 13,99Pln

QR /Barcode Scanner PR
QR / Barcode Scanner PRO automatycznie rozpoznaje i skanuje kody kreskowe i QR. Skaner jest w stanie rozpoznać, czy kod był wizytówką, numerem, adresem strony, współrzędnymi GPS czy danymi połączenia do sieci bezprzewodowej. Co ciekawe, aplikacja zapisuje historię wszystkich zeskanowanych kodów.

QR / Barcode Scanner PRO może też działać jako generator kodów do zeskanowania na innym urządzeniu. 9,99pln

Marble hit 3D - Pool ball hyper casual game
Marble Hit 3D to ultrałatwa gra logiczna. Twoim zadaniem jest umieścić wszystkie kulki w łuzach, przy czym poruszać się mogą tylko po wyznaczonych torach i można je „pchnąć” tylko białą – jak w snookerze. Nie jest to szczególnie trudne zadanie, choć niektóre plansze mogą stanowić wyzwanie. Myślę, że gra będzie też odpowiednia dla dzieci.

New Math Puzzles 2020 PRO
New Math Puzzles 2020 PRO to zestaw kilkudziesięciu interesujących łamigłówek matematycznych i logicznych. Zadania wykorzystują nie tylko znajomość matematyki, ale też inne umiejętności – wnioskowanie, obserwację i nieszablonowe myślenie.

W aplikacji znajduje się ponad 100 łamigłówek na różnych poziomach. Wiele z nich będzie odpowiednie także dla starszych dzieci.

Normalna cena: 109,99 zł Promocja do 1 października
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
7 Komentarzy
Prześlij Komentarz