Niestety, ta okazja wygasła 3 minuty temu.
554° Zakończono
32
Opublikowano 6 dni temu

Smartfon Google Pixel 7 Pro 12Gb/128Gb wszystkie kolory

3.720zł
40zł z Niemcy · mediamarkt.de Okazje
Avatar
Opublikowane przez Michal_nVD
Dołączył w 2018
10
293

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W promocji w niemieckim media markt pixel 7 pro w cenie 799euro co w przeliczeniu na nasze daje 3755. W tej cenie dostępne wszystkie kolory w wersji 128gb pamięci. Wiadomo trzeba ogarnąć pośrednika który wyślę do Polski.
mediamarkt.de Więcej szczegółów na mediamarkt.de
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

32 Komentarze

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Jakby co na Amazon.de obecnie tez taka cena bez pośredników i z lepsza rękojmia (niemniej drożej wychodzi z racji VATu PL)
 2. Avatar
  Nie będę się łachmycił przez pośrednika dla firmy, która na moich rodakach taką postawę wymusza, a przez to zdobywając w taki sposób ten elektrośmieć, zyskują podziw wśród znajomych. Trzeba mieć honor. (Edytowano)
  Avatar
  @NocnyMark co się śmiejesz? Taka prawda.
 3. Avatar
  Skoro to taki świetny telefon, dlaczego jest taki tani? Piszę bez ironii, wymagań dla telefonu nie mam dużych, ale dla aparatu już tak, dlatego brałem go pod uwagę.

  12203377-A9jRa.jpg
  Avatar
  Przecież ten artykuł to troll jakiś. Ktoś sypnął groszem i jest. Tyłu użytkowników na reddit, xda, discordach i nigdy, nikt, nie wrzucił takiego problemu.
 4. Avatar
  Plus za cenę, chociaż naprawdę niewiele drożej jest na amazonie, który nie robi łaski z wysyłką do Polski. Ciekaw jestem jednej rzeczy. Teraz w Pixelu nie działa 5G, VoLTE itd. A co, jeśli Pixel trafi w Polsce do oficjalnej dystrybucji i będzie obsługiwał te funkcje? Czy wcześniej zakupione egzemplarze też "zadziałają", czy już zawsze będą ograniczone w tej kwestii?
  Avatar
  VoLTE - działa na terenie Polski. A co do Twojej myśli to prawdopodobnie może działać, bo to jest po prostu obsługa certyfikatu pasma. O co chodzi - pasma, które są obsługiwane przez pixela są również nadawane w Polsce, tylko, że Google nie wykupił certyfikatu, bo nie ma dystrybucji i tak sobie chodzą te teraz smartphone. Ale raczej po uznaniu operatów certyfikatu po wejściu google na rynek Polski możemy oczekiwać na funkcjonowanie sieci 5g w tych smartphone.
 5. Avatar
  Horror Pixelowy w Polsce wciąż trwa. Używki za 4100, nówki za 4500 a przy Berlinie używki za 2800-3000 a nówki 3600.
  Horror
 6. Avatar
  Nie tam ale to z klawiaturą qwertz szkoda
  Avatar
  Ale przynajmniej się nie psuje jak wszystko co niemieckie, np. opel
 7. Avatar
  12202877-wRrYZ.jpg3900 zł na Amazonie niemieckim bez zabaw z pośrednikami i lepszym wsparciem pozakupowym. Mam akurat z innego sklepu ale gdyby nie to to, to brałbym, jak Reksio szynkę.
 8. Avatar
  Zanim kupisz sprawdź w Internecie bo ostatnio zaczęło pojawiać się dużo wątków na reddit i forach androidowych o pękającym szkle zabezpieczającym aparat. Google podobno bada sprawę ale gwarancji nie uwzględniają.
 9. Avatar
  Da się na polską firmę odliczyć?
 10. Avatar
  12248874-qIy4q.jpgZakup przez pośrednika na googlestore.de, zniżka -15%.
Avatar