Niestety, ta okazja już wygasła

Google Nest Cam - amazon.de €86,6

mar 31. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Google Nest Cam Indoor Security Camera NC1102GB - BlackKamera wewnętrzna Nest została zaprojektowana tak, aby monitorować Twój dom i rodzinę, nawet gdy Ty nie możesz. Teraz Nest Cam może korzystać z lokalizacji Twojego telefonu, a nawet telefonów Twojej rodziny, aby wiedzieć, kiedy Cię nie ma. Kiedy więc wszyscy wyjdą z domu, Nest Cam będzie wiedział i włączy się automatycznie. Dzięki całodobowej transmisji na żywo, zaawansowanemu noktowizorowi oraz alertom o ruchu i dźwięku, Nest Cam pomaga dbać o dom z dowolnego miejsca.

Bezpiecznie przesyłaj dane do telefonu, tabletu lub laptopa w super-wyraźnym HD 1080p. Uzyskaj szeroki kąt widzenia 130 stopni lub powiększ i popraw, aby przyjrzeć się bliżej.

Nie możesz zawsze oglądać swojego kanału wideo. Dzięki temu nowa kamera Nest Cam wyszukuje aktywność i wysyła alert na Twój telefon, jeśli coś zobaczy. W przypadku ruchu lub dźwięku Nest Cam wysyła powiadomienie e-mail z obrazem tego, co się stało.

Wyłącz światła - czujniki LED noktowizyjne pozwalają zobaczyć całe pomieszczenie w nocy, dzięki czemu możesz sprawdzić, co dzieje się z dzieckiem lub zwierzętami.

Rozmawiaj i słuchaj - Nest Cam ma mikrofon i głośnik, dzięki czemu możesz słyszeć, co się dzieje, i odpowiadać za pomocą aplikacji Nest. Kiedy ktoś ma zamiar mówić, Nest Cam zadzwoni, aby zwrócić Twoją uwagę.

Nest Aware (subskrypcja sprzedawana osobno) zapewnia ciągłe nagrywanie 24/7, dzięki czemu możesz wrócić i zobaczyć, co przegapiłeś. Wykorzystuje również zaawansowane algorytmy w chmurze, aby zapewnić spersonalizowane alerty. Kupując Nest Cam, możesz bezpłatnie wypróbować Nest Aware przez 30 dni.

Nest Cam współpracuje również z wieloma innymi produktami; od oświetlenia domowego po urządzenia mobilne. Możesz także połączyć się z innymi produktami Nest.

Jeśli Nest Protect wyczuje dym, Nest Cam automatycznie zarejestruje, co się stanie, nawet jeśli nie subskrybujesz Nest Aware.

Wymaga zgodnego telefonu lub tabletu z systemem iOS lub Android z bezpłatną aplikacją Nest i Bluetooth 4.0 Zgodność z systemem operacyjnym Android, Apple iOS

  • Nic już nie przegapisz – dzięki Nest Aware i Nest Aware Plus Nest Cam nagrania chwilowe z ostatnich trzech godzin są bezpłatne. Jednak nest Aware zapewnia bezpieczeństwo, które rosną: z Nest Aware (dostępny oddzielnie) nie zapomni Ci nic więcej – nagrania przez całą dobę lub klipsy oparte na wydarzeniach, ostrzeżenia o osobach, personalizowane obszary alarmu i wiele innych.
  • Ostrzeżenia osobowe: Dzięki ostrzeżeniom osobowym dowiesz się, czy naprawdę ktoś ma na sobie.
  • Zakresy alarmu: oznaczenia obszarów, które są dla Ciebie szczególnie ważne. Gdy tylko w jednym z tych obszarów coś się dzieje, otrzymasz ostrzeżenie.


Parametry techniczne :
Bezprzewodowa kamera CMOS
Model: NC1102GB
Rozdzielczość 1920 x 1080
Kąt widzenia 130 °.
Zasięg widzenia 40m.
Zasięg widzenia w nocy 1 m.
Umożliwia przeglądanie i nagrywanie.
Obiektyw
Image Sensor: 1/3" 3MP Sensor z milionami kolorów
Zbliżenie: 8x cyfrowe Kąt widzenia w poziomie: 130°
Noktowizor: 8 wydajnych IR ledów (850nm) z IR filtrem odcięcia
Nagrywanie Video
Kompresja obrazu: H.264
Transmisja video: ciągła H.264
Jakość zapisu: do 1080p,30 fps
Audio
Wbudowany mikrofon i głośnik (słuchaj I mów do osób w pomieszczeniu)
Sieć
Bluetooth 4.0 (BLE)
Wi-Fi 802.11a/b/g/n, 2.4 GHz or 5 GHz (WEP, WPA, WPA2 encryption supported)
Wymiary
114mm x 73mm x 73mm (WxSxG)
Bezpieczeństwo transmisji
128-bit AES with TLS/SSL
Zakres pracy
Temperatura: 0° - 40°C
Do pracy wewnątrz
Zasilanie
Input: AC 100-240VAC, 50-60Hz 0.2A
Output: DC 5V/1A
Waga 203g.
Aktualizacje społecznościowe
12 Komentarzy
Prześlij Komentarz