Niestety, ta okazja już wygasła

GOOGLE Chromecast 4K Ultra OEM (możliwe 109 zł przy pierwszym zakupie przez apkę) @Empik

mar 24. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Powyższego przedmiotu chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, dzisiaj w okazjach dnia na Empik, można zakupić Odtwarzacz multimedialny GOOGLE Chromecast 4K Ultra OEM w bardzo atrakcyjnej cenie.

Jak ktoś nie korzystał to przy pierwszym zakupie przez apke empik można wykorzystać kod start10 na rabat 10pln i wtedy wychodzi za 109 zł

Na Ceneo od 159 : ceneo.pl/100439092
Dostawa od 8,99 zł, lub darmowa w salonach / dostawa free z Empik Premium.


Przesyłaj rozrywki w rozdzielczości do 4K Ultra HD i HDR

Urządzenie do transmisji strumieniowej podłączone do portu HDMI telewizora. Chromecast Ultra zapewnia szybką, niezawodną wydajność przy minimalnym buforowaniu i płynnym przesyłaniu strumieniowym. Użyj iPhone'a, iPada®, urządzenia z Androidem lub laptopa, aby przesyłać strumieniowo z tysięcy aplikacji obsługujących przesyłanie.
516723_1.jpgNieograniczona rozrywka, zgodnie z harmonogramem

Wybierz spośród aplikacji obsługujących 4K, takich jak Netflix i YouTube, lub przeglądaj ponad 200000 programów telewizyjnych i filmów, a także 30 milionów utworów, gier i innych. Odkryj gamę darmowych, subskrybowanych lub płatnych treści z tysięcy aplikacji.

516723_1.jpgOszałamiająca jakość obrazu

Ciesz się wyraźnym obrazem, głębokim kolorem i płynnym obrazem wideo, przesyłając treści o rozdzielczości do 4K do telewizora 4K z Chromecastem Ultra. Niezależnie od tego, czy telewizor ma rozdzielczość 4K czy HD, automatycznie optymalizuje zawartość, aby uzyskać najlepszą jakość obrazu.

516723_1.jpg

Uwaga!

Produkt sprzedawany jest w wersji OEM.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
86 Komentarzy
Prześlij Komentarz