Niestety, ta okazja już wygasła
Golarka Panasonic ES-LV67-A803
716° Zakończono

Golarka Panasonic ES-LV67-A803

470zł650zł-28%Amazon Okazje
716° Zakończono
Golarka Panasonic ES-LV67-A803
Zaktualizowano wrz 14. 2020 (Opublikowano sie 30. 2020)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cena z dostawą do Polski: 104,97 euro.
Cena w Polsce wg ceneo: od 650 zł.
Sprzedawcą jest Amazon.
294375-mdpu1.jpg
Ruchome głowice: Tak
System golący: Foliowy, Ostrze
Trymer: Tak
Czas ładowania [min]: 60
Czas pracy bezprzewodowej [min]: 50
Funkcje dodatkowe: Szybkie ładowanie, Wskaźnik naładowania
Konstrukcja: Antypoślizgowy uchwyt, Blokada podróżna, Obudowa z tworzywa sztucznego
Możliwość mycia pod wodą: Tak
Użytkowanie: Na mokro i sucho
Zasilanie: Akumulatorowe

Golarka męska marki PANASONIC dopasowująca sposób cięcia który zapewnia łagodne i dokładne golenie. Technologia czujnika zarostu firmy Panasonic, który wykrywa gęstość zarostu i steruje mocą napędu, zapewniając wyjątkową skuteczność i wygodę podczas golenia. Nasz czujnik zarostu wykrywa gęstość zarostu z częstotliwością 220 razy na sekundę*. Zastosowana technologia reguluje moc silnika z częstotliwością 14 razy na sekundę, dzięki czemu jest to jedna z golarek najlepiej reagujących na zmianę grubości lub gęstości zarostu. *Test stroboskopowy w laboratorium firmy Panasonic w Japonii.

Szybki silnik zapewnia błyskawiczne, a jednocześnie idealnie gładkie golenie.
Wyjątkowo silne magnesy neodymowezapewniają niezwykle szybki ruch ostrzy z prędkością nawet 70 000 cykli cięcia na minutę. Dzięki temu golenie jest wyjątkowo dokładne i gładkie. Zastosowany szybki napęd liniowy nie traci mocybez względu na gęstość zarostu. Skuteczność napędu została potwierdzona w laboratorium firmy Panasonic w badaniu przy użyciu miedzianych drucików. Skuteczne i gładkie golenie gwarantowane jest przez napęd zapewniający stabilną szybkość golenia za każdym razem — aż do rozładowania akumulatora.

Golarka ES-LV67-A803 wyposażona została w 5 ostrzy łukowych które zapewniają wydajne golenie.
5 ostrzy zewnętrznych dzięki zróżnicowanej budowie wychwytuje i ścina wszystkie rodzaje włosów. Ostrze grzebieniowe Quick Slit zapewnia lepsze golenie wstępne długich włosków. Folia Quick Lift skutecznie podnosi płasko leżące włoski — szczególnie na szyi i na podbródku. Folia wykańczająca — wyjątkowo cienka folia (o grubości 41 μm), która dokładniej ścina dłuższe włoski*. *W porównaniu do 3-ostrzowej golarki firmy Panasonic. Badanie laboratoryjne firmy Panasonic.

Głowica Multi-flex 16D dopasowuje się do kształtów twarzy. Głowica golarkiporusza się niezależnie w 16 kierunkach* oraz łatwo dopasowuje się do kształtu twarzy i szyi, zmniejszając liczbę pociągnięć wymaganych do golenia nawet płasko leżących włosków. *Raport z badań w laboratorium firmy Panasonic w Japonii.

Polerowane przy zastosowaniu nanotechnologii ostrza wewnętrzne o kącie natarcia 30° zapewniają dokładne i wydajne cięcie. Wykorzystując tradycyjne japońskie techniki produkcji mieczy samurajskich, opracowaliśmy ostrza wewnętrzne o kącie natarcia 30°polerowane przy zastosowaniu nanotechnologii w celu zapewnienia niezwykłej ostrości. Pozwalają one ścinać włoski blisko ich nasady. Dzięki temu golenie jest bardziej komfortowe i wydajne. Wymagana jest minimalna liczba pociągnięć — nawet na podbródku, gdzie broda jest zwykle najgęstsza.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
93 Komentarze
Prześlij Komentarz