Niestety, ta okazja już wygasła

Golarka męska Braun Series 5 50-B4650cs

mar 17. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Braun Series 5 50-B4650cs to golarka męska z 3 elastycznymi ostrzami, które dostosowują się do konturów twarzy, ułatwiając dokładne golenie. Urządzenie ma ergonomiczną rączkę, która zapewnia wygodną obsługę, jest wodoodporna, a także ma wydajną baterię, która po 1 pełnym ładowaniu zapewnia nawet do 50 minut golenia. W zestawie z golarką znajduje się nasadka trymera do zarostu, nasadka golarki do ciała, baza ładująca, szczoteczka do czyszczenia oraz ładowarka.


3 elastyczne ostrza, łatwe czyszczenie
Golarka męska Braun Series 5 50-B4650cs idealnie dopasowuje się do konturów twarzy dzięki 3 elastycznym ostrzom. Specjalny system mocowania EasyClick sprawia, że zakładanie i zdejmowanie głowicy golącej jest niezwykle proste. Nie musisz jednak jej zdejmować jeśli chcesz wyczyścić urządzenie, albowiem dzięki systemowi EasyClean wyczyścisz urządzenie bez konieczności zdejmowania głowicy golącej. Woda przepływa przez elementy tnące i wypłukuje z nich ścinki zarostu.


Wodoodporna golarka Braun 50-B4650cs

Golarkę Series 5 50-B4650cs firmy Braun zaprojektowano tak, aby można było z niej korzystać pod prysznicem oraz z pianką lub żelem. W ten sposób zyskujesz odświeżenie bez uszczerbku dla jakości golenia. Golarka przeznaczona jest zatem do stosowania na mokro i na sucho. Golarka może być wygodnie płukana pod bieżącą wodą, co ułatwia jej czyszczenie.


Zasilanie Wbudowany akumulator
Czas ładowania 1 godz.
Czas pracy bezprzewodowej 50 min
Rodzaj systemu golącego Foliowy
Funkcje Golarka do ciała Golenie na sucho i mokro, Możliwość mycia pod wodą, Szybkie ładowanie
Sposób golenia Na sucho i mokro
Możliwość mycia pod wodą Tak
Dodatkowe informacje 3 ostrza, Dostosowanie do kształtu twarzy, Łatwe i szybkie czyszczenie
Dołączone akcesoria Baza do ładowania, Ładowarka, Szczoteczka do czyszczenia, Nasadka trymera do zarostu, Nasadka golarki do ciała
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
8 Komentarzy
Prześlij Komentarz