Niestety, ta okazja już wygasła
Golarka elektryczna Philips S7960/17 za 568zł @ Amazon
169° Zakończono

Golarka elektryczna Philips S7960/17 za 568zł @ Amazon

568zł725zł-22% Darmowa dostawa DarmowaAmazon Okazje
8
sie 12.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W niemieckim Amazonie golarka elektryczna Philips S7960/17 za 132,29€, czyli ok.568zł (PRIME).
Ceny w innych sklepach od 725zł.

Główne cechy:

 • Rodzaj systemu golącego: 3 ruchome głowice
 • Rodzaj akumulatora/baterii: Li-ion
 • Czas pracy bezprzewodowej: 50min
 • Czas ładowania: 60min
 • Szybkie ładowanie: 5min
 • Konstrukcja: 5-kierunkowe głowice Flex Ergonomiczny uchwyt , Możliwość używania w wannie lub pod prysznicem, Pierścienie SkinGlide ,
 • Zastosowane technologie: Aquatec , Super Lift & Cut Bluetooth , Osobisty plan golenia ,
 • Komunikacja: Wskaźnik blokady podróżnej , Wskaźnik konieczności czyszczenia , Wskaźnik niskiego naładowania , Wskaźnik wymiany głowic , 3-poziomowy wskaźnik naładowania akumulatora
 • Sposób użytkowania: Na mokro , Na sucho
 • Załączone wyposażenie: Etui podróżne , Olejek do smarowania ostrza , Szczoteczka do czyszczenia

Strona producenta
179172.jpg179172.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje

Grupy

8 Komentarzy
Czy ktoś ma to urządzenie? Warto? Od kilku lat gole się recznym gillete z wibracja i niby spoko, ale długo.
Jak elektryk ma się do twardego zarostu ale nie długiego (góra 2cm)?
Jprdl 700 za golarkę. Masakra. :-)
KRollMaastaa12/08/2019 11:31

Czy ktoś ma to urządzenie? Warto? Od kilku lat gole się recznym gillete z w …Czy ktoś ma to urządzenie? Warto? Od kilku lat gole się recznym gillete z wibracja i niby spoko, ale długo.Jak elektryk ma się do twardego zarostu ale nie długiego (góra 2cm)?


Ja osobiście kupiłem elektryka po goleniu się na "mokro" i jakoś nie do końca przekonuje mnie elektryczna, A mam twardy zarost. Więc ogólnie trzeba się zastanowić czy elektryk to coś dla Ciebie.
Lepsze to niż OneBlade Pro?
mati558912/08/2019 12:57

Lepsze to niż OneBlade Pro?


Raczej nie 3 razy lepsze (a tyle droższe)
KRollMaastaa12/08/2019 11:31

Czy ktoś ma to urządzenie? Warto? Od kilku lat gole się recznym gillete z w …Czy ktoś ma to urządzenie? Warto? Od kilku lat gole się recznym gillete z wibracja i niby spoko, ale długo.Jak elektryk ma się do twardego zarostu ale nie długiego (góra 2cm)?2 cm to nie jest krótki zarost. Do takiej maszynki i tak będzie za długi. A co do skuteczności, nie wiem jak ten model ma się do tych droższych, ale działa i to całkiem dobrze. Na pewno skóra podziękuje. Goli całkiem gładko, ale wiadomo, że nie zejdziesz aż tak krótko jak żyletkową pod włos. Tylko, że elektryczną możesz częściej golić się. Przy żyletkowej trzeba odczekać dwa, trzy dni na regenerację skóry.
asimply12/08/2019 14:05

2 cm to nie jest krótki zarost. Do takiej maszynki i tak będzie za długi. A …2 cm to nie jest krótki zarost. Do takiej maszynki i tak będzie za długi. A co do skuteczności, nie wiem jak ten model ma się do tych droższych, ale działa i to całkiem dobrze. Na pewno skóra podziękuje. Goli całkiem gładko, ale wiadomo, że nie zejdziesz aż tak krótko jak żyletkową pod włos. Tylko, że elektryczną możesz częściej golić się. Przy żyletkowej trzeba odczekać dwa, trzy dni na regenerację skóry.


Chodzi właśnie o to że chce przestać golic się na bobasa, jednak ten jednodniowy zarost u mnie jest na propsie. Warto zatem?
KRollMaastaa12/08/2019 21:34

Chodzi właśnie o to że chce przestać golic się na bobasa, jednak ten jedn …Chodzi właśnie o to że chce przestać golic się na bobasa, jednak ten jednodniowy zarost u mnie jest na propsie. Warto zatem?Jeżeli nie masz tzw. trudnego zarostu, który "kładzie" się to myślę, że tak. To jest naprawdę wygodne.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst