Niestety, ta okazja już wygasła
Golarka Braun Series 5 Wet & Dry | 5140S
181° Zakończono

Golarka Braun Series 5 Wet & Dry | 5140S

319,95zł495zł-35% 29,95zł iBOOD Okazje
12
181° Zakończono
Golarka Braun Series 5 Wet & Dry | 5140S
cze 26.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wydaje się dobra okazja. Cena 495 to cena z Allegro.
Recenzja z sieci "Braun Series 5 5140s to golarka z przedziału cenowego, który można określić “średnią półką”. Nie wydamy majątku, ale w zamian otrzymamy solidny, dobrze wykonany i świetnie prezentujący się sprzęt, który będzie służyć latami. W takiej dłuższej perspektywie taka inwestycja może okazać się bardziej opłacalna od wielu alternatyw – szczególnie, gdy golimy się dość często i regularnie. Naprawdę warto się nad tym zastanowić, a Braun Series 5 mogę szczerze polecić
Aktualizacje społecznościowe
IBOOD OkazjeIBOOD okazja
12 Komentarzy
Mam innym model z tej serii, bardzo podobny (nie pamiętam już dokładnego numeru). Goli bardzo dokładnie, jeśli robi się to umiejętnie, bateria wytrzymuje długo, trymer działa bez zarzutu na włosy każdej długości. Należy jednak pamiętać o odpowiedniej konserwacji i smarowaniu. W tej cenie dobra okazja, ja po zastosowaniu kuponu zniżkowego kupiłem za jakieś 210 z Amazona około rok temu.
Edytowane przez: "lvki32" cze 26.
lvki3226/06/2020 06:38

Mam innym model z tej serii, bardzo podobny (nie pamiętam już dokładnego nu …Mam innym model z tej serii, bardzo podobny (nie pamiętam już dokładnego numeru). Goli bardzo dokładnie, jeśli robi się to umiejętnie, bateria wytrzymuje długo, trymer działa bez zarzutu na włosy każdej długości. Należy jednak pamiętać o odpowiedniej konserwacji i smarowaniu. W tej cenie dobra okazja, ja po zastosowaniu kuponu zniżkowego kupiłem za jakieś 210 z Amazona około rok temu.


Podziel się proszę informacją co znaczy "golić się umiejętnie", bo ja tej umiejętności chyba jeszcze nie mam.
Mam ten sprzęt, kosztował mnie jakieś 430 zł, zalega w szufladzie. Na mój zarost nie daje rady, choćbym przejechał to samo miejsce 10 razy z różnych stron.
Zostaje sporo długich włosków, a im więcej razy przejeżdżam - tym bardziej bardziej czerwona robi się skóra.

Generalnie nie próbuję hejtować..... naprawdę chciałbym być zadowolony z tego urządzenia.
_daro_26/06/2020 07:24

Podziel się proszę informacją co znaczy "golić się umiejętnie", bo ja tej …Podziel się proszę informacją co znaczy "golić się umiejętnie", bo ja tej umiejętności chyba jeszcze nie mam.Mam ten sprzęt, kosztował mnie jakieś 430 zł, zalega w szufladzie. Na mój zarost nie daje rady, choćbym przejechał to samo miejsce 10 razy z różnych stron. Zostaje sporo długich włosków, a im więcej razy przejeżdżam - tym bardziej bardziej czerwona robi się skóra.Generalnie nie próbuję hejtować..... naprawdę chciałbym być zadowolony z tego urządzenia.


Chodziło mi po prostu o wprawę, jak mocno dociskać golarkę do skóry, pod jakim kątem, jak szybko przejeżdżać, używać na suchy zarost, najlepiej 2-3 dniowy. Nie mówię, że u mnie za jednym pociągnięciem zbiera wszystko, ale zazwyczaj max 3 wystarczają. Być może każdy zarost jest inny, mój szwagier też bardzo zraził się do golarek Braun, twierdząc, że są kiepskie, ale ja identycznej używałem z powodzeniem przez lata i nie narzekałem.
Ja osobiście wolał bym już serie 3 ale ze stacja CC,
Nieoceniony dodatek - posiadam i polecam.
A co do golenia elektrykiem, jak już zostało wspomniane - wymaga to wprawy, ja dopiero za 3 podejściem przestawiłem się na elektryka. Mam delikatny, często rosnący pod kątem zarost - niby nic łatwego dla elektryka - ale wszystko kwestia wprawy - u mnie na przykład działają tylko koliste ruchy maszynka foliowa xD (gdzie niby tak się powinno golić przy rotacyjnych)
a kwestie czyszczenia i smarowania rozwiązuje za mnie stacja CC
Edytowane przez: "Maagu" cze 26.
Dobra cena za serię 5. Plusik leci
Kupiłem z Amazona. Jak ktoś ma twardy zarost to się tym nie ogoli. Podbródka nie da rady. Jedynie proste powierzchnię.
Wybierzcie golarkę innego producenta. Nie warto kupować brauna który należy do procter & gamble w skład którego wchodzi gillette. Jest tuzin lepszych golarek...
Mam model z tej serii z jakiejś promki za trzy stówki. Kupiłem na próbę do golenia z lenistwa Generalnie jest całkiem ok. Goli dobrze i szybko. Problemy mam tylko na szyi po bokach krtani. Daje radę z 3-4 dniawym zarostem, ale lepiej jak jest maks dwudniowy. Po kilkunastu użyciach dopiero wczoraj zaczęła pokazywać jedną kreskę baterii
PS Czasem i tak wolę ogolić się tradycyjną maszynką
pepper.pl/pro…756
Czas temu jakiś kupiłem tą, dla mnie świetna.
Faktycznie, trzeba umieć się golić. U mnie też najlepiej egzamin zdają ruchy koliste.
Po bokach krtani, da się dogolić, jednak nigdy nie będzie to wyglądało tak, jak analogową maszynką..
A w jakiej cenie folie do niej?
Nigdy nie kupowałem w tym sklepie - legitny jest?

/edit
Dobra tam, poczytałem w necie i wygląda na zwykły sklep.
Golarka zamówiona.
Edytowane przez: "markar" cze 26.
GMP26/06/2020 11:08

Wybierzcie golarkę innego producenta. Nie warto kupować brauna który na …Wybierzcie golarkę innego producenta. Nie warto kupować brauna który należy do procter & gamble w skład którego wchodzi gillette. Jest tuzin lepszych golarek...


Zarzuć przykładem dla mniej obeznanych Jak wpiszę w google "golarka lepsza niż braun 5" to wyjdzie braun 7 lub 9
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst