Niestety, ta okazja już wygasła
Golarka Braun 7760cc (7790cc)
126° Zakończono

Golarka Braun 7760cc (7790cc)

454,95zł599zł-24% 29,95zł iBOOD Okazje
26
126° Zakończono
Golarka Braun 7760cc (7790cc)
cze 12. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Doskonała golarka (sam używam od 10 lat podobnego modelu), odpowiednik 7790cc na rynku PL. Cena bardzo dobra w porównaniu do ofert internetowych. Poniżej opis z iBood:


Golarka Braun Series 7 | 7760cc


Golarka z technologią soniczną, 4elementami golącymi i elastyczną głowicą golącą w ośmiu kierunkach.Czego więcej można chcieć, jeżeli chce się mieć zadbany zarost?


Technologia Sonic
Unikalna inteligentna technologia soniczna z 10000 mikro drgań pomagagolić jeszcze dokładniej. Trymer ActiveLift unosi i goli leżące włosy.Jest to szczególnie przydatne na szyi i podbródku.


Elastyczny system golenia
MicroMotion w połączeniu z MacroMotion sprawia, że golarka zapewniawiększy kontakt ze skórą i optymalnie dopasowuje się do twarzy, coprzekłada się na najbardziej dokładne rezultaty golenia. Technologiasoniczna Braun dostosowuje się do twojej brody.


Stacja Clean & Charge
Nie lubisz za bardzo sprzątać? Dzięki tej golarce nie musisz się o tomartwić. Jedyna na świecie stacja Clean & Charge z pięciostopniowąfunkcjonalnością na bazie alkoholu, która higienicznie czyści, ładuje ismaruje golarkę. Ponadto sama wybiera program czyszczenia i suszygolarkę za jednym naciśnięciem przycisku.


Inteligentna golarka
Golarka dla mężczyzny, który poważnie traktuje swój wygląd. Seria 7jest znacznie wygodniejsza i wydajniejsza niż jakakolwiek inna golarkarotacyjna i dostosowuje się do konturów twarzy i gęstości brody.


Dzięki mniejszym ruchom golenia i mniejszemu naciskowi na skórę,uzyskujesz dokładne golenie bez podrażnień skóry. Braun goli włosy owielkości nawet 0,05 mm, czyli nawet o połowę cieńsze niż normalne –dzięki temu uzyskujesz gładkość, którą możesz poczuć. Golarka zostałazaprojektowana, przetestowana i wyprodukowana w Niemczech i zapewnidoskonałą wydajność golenia każdego dnia przez wiele lat
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
26 Komentarzy
Prześlij Komentarz