golarka Braun 720S Series 7 WET & DRY
186°Zakończono

golarka Braun 720S Series 7 WET & DRY

9
lis 29. 2016
-200 zł zwrotu z promocji Braun
juka.pl/lp,…asy

aktualizacja ceny: obecnie już 478 zł, idą święta

wysyłka bez dodatkowych kosztów
Aktualizacje społecznościowe
Braun OkazjeRTV/AGD/FOTO
9 Komentarzy
polecam. zmieniłem z Philips 5000 i lepsza. wolniej goli ale dokładniej.
KrzysztofKiedoslis 29. 2016

polecam. zmieniłem z Philips 5000 i lepsza. wolniej goli ale dokładniej.
Hmmm a chciałem zamienić a coś z ostrzami obrotowymi a mówisz że ta lepsza ;D
Czy ktoś ma porównanie z serią 5, bo w tej cenie golarka serii 5 jest ze stacją myjącą. A nowsze nie zawsze znaczy lepsze.
jelongru 3. 2016

Czy ktoś ma porównanie z serią 5, bo w tej cenie golarka serii 5 jest ze st …Czy ktoś ma porównanie z serią 5, bo w tej cenie golarka serii 5 jest ze stacją myjącą. A nowsze nie zawsze znaczy lepsze.


Ostatnio dużo czytałem na ten temat i sam kupiłem Series 9 9095cc. moo.review to najlepsza i najbardziej obiektywna strona z porównaniami/testami. Nie polecam jakichś review na Youtube bo 99% to sponsorowane rzeczy, gdzie chłopy dostały za darmo od Brauna.

Odpowiedź na Twoje pytanie jest rozbita:
1. moo.review/bra…ew/ - tutaj jest porównanie bezpośrednie z 7
2. https://moo.review/best-electric-shaver/ - ogólne porównanie wszystkich serii

"Interestingly, the Braun Series 5 bears more than a passing resemblance to the Series 9. From the body shape, position of the buttons to an identical long hair trimmer on the rear, there are a lot of similarities. And this is a good thing, since the build quality of the Series 9 was nothing short of brilliant.

For the most part the Series 5 is a better version of the Series 7. The battery display is easy to read; the shaving head locking mechanism has been redesigned (we couldn’t break this one). And the shave is identical. All at a more affordable price."


Ogólny wniosek jest taki, że bardziej opłaca się Series 5 niż Series 7.
Autor
Przeczytałem podlinkowaną recenzję i mam wrażenie, że autorzy odnoszą się do standardowych cen czyli czy różnica jest adekwatna. Jeśli przyjmiemy, że 7 można mieć w cenie 5 to mamy zupełnie inny dylemat.

Natomiast co do merytoryki tekstu (który przytaczasz), ja osobiście mam spore wątpliwości. Autorzy wręcz gloryfikują serię Philips 9000, a ja akurat używam takiej golarki i żałuję tego wyboru. Korzystałem wcześniej ze znacznie tańszych golarek, było szybciej i dokładniej. Połasiłem się bez sensu i przy każdym goleniu upewniam się, że to nie był trafiony zakup. Może nie jest źle ale wyczuwalnie dłużej i mniej dokładnie, a powinno być odwrotnie.

Brauna nie będę porównywał bo nie mam z nim doświadczenia. Jednak nie podobają mi się uogólnienia i spekulacje nt. youtuberów bo to samo można napisać o blogerach czy testach w prasie i tak samo nic nie wynika z takich oskarżeń.
Edytowane przez: "bomber" gru 6. 2016
Autor
Tu link do bdb oferty na Philipsa pepper.pl/pro…568
Wrzucam gdyby komuś jednak było bliżej do opinii z moo.review/bes…er/
Edytowane przez: "bomber" gru 6. 2016
bombergru 6. 2016

Tu link do bdb oferty na Philipsa …Tu link do bdb oferty na Philipsa https://www.pepper.pl/promocje/golarka-philips-s903112-31568 Wrzucam gdyby komuś jednak było bliżej do opinii z https://moo.review/best-electric-shaver/

​Philips może i fajny, ale wydaje mi się że na 2 dniowym zaroście polegnie.
Autor
chyba za dobrze się sprzedaje bo podnieśli cenę o 29 zł, zaktualizowałem
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy