Golarka BRAUN 3040S Auchan 200zł.
361°Zakończono

Golarka BRAUN 3040S Auchan 200zł.

12
wrz 27. 2016
Zaletami tej maszynki jest golenie na mokro i z pianką.Cała specyfikacja tutaj:http://www.braun.pl/pl-pl/products/male-grooming/electric-shavers/series-3-3040s-shaver?gclid=CMbUx6Hlr88CFcLUcgodN-cFZA

Pepper

Ceny na Ceneo zaczynają się od około 300zł z dostawą ceneo.pl/400…918
Najlepsze komentarze

Podałem, bo nie wszyscy mają Auchan w mieście i nie we wszystkich na pewno będzie.
12 Komentarzy

Jakby ktoś nie miał po drodze do Auchan to na allegro też jest ->‌ allegro.pl/gol…tml

Autor

wojtek106111 min

Jakby ktoś nie miał po drodze do Auchan to na allegro też jest -> http://allegro.pl/golarka-braun-3040s-okazja-i6455162066.htmlZawsze to 8 złotych i czas wysyłki w kieszeni

Podałem, bo nie wszyscy mają Auchan w mieście i nie we wszystkich na pewno będzie.

Mateusz.Sadowy17 godz., 7 min

Zawsze to 8 złotych i czas wysyłki w kieszeniJeśli Twój czas jest nic nie warty to w kieszeni

wojtek1061118 godz., 24 min

Jakby ktoś nie miał po drodze do Auchan to na allegro też jest -> http://allegro.pl/golarka-braun-3040s-okazja-i6455162066.htmlPodajesz link do aukcji, w której sprzedają używany sprzęt. Czy oferta w Auchan też dotyczy używanego sprzętu?

Poza tym uwaga dla niezorientowanych: maszynki elektryczne nie nadają się do golenia na mokro i z pianką, to tak żeby nie tracić czasu na szukanie takiej w której napisaną taką głupotę. A jeżeli producent napisał że można się nią golić na mokro to znaczy że zablokował możliwość ładowania jej kablem sieciowym i nie można jednocześnie się golić i jej ładować.

pepper012 godz., 5 min

Podajesz link do aukcji, w której sprzedają używany sprzęt. Czy oferta w Auchan też dotyczy używanego sprzętu?Poza tym uwaga dla niezorientowanych: maszynki elektryczne nie nadają się do golenia na mokro i z pianką, to tak żeby nie tracić czasu na szukanie takiej w której napisaną taką głupotę. A jeżeli producent napisał że można się nią golić na mokro to znaczy że zablokował możliwość ładowania jej kablem sieciowym i nie można jednocześnie się golić i jej ładować.


Nie do końca używany:
"Towar pochodzący z końcówek serii lub powystawowy, w 100% sprawny. Zapakowany w oryginalne lub zastępcze opakowanie. Może posiadać minimalne ślady użytkowania.
"

W Auchan Tychy ten model kosztuje 300 zł i nie mają takie promo

Pepper

@Mateusz.Sadowy W jakim mieście?

HAQERWrz 28.

Nie do końca używany:"Towar pochodzący z końcówek serii lub powystawowy, w 100% sprawny. Zapakowany w oryginalne lub zastępcze opakowanie. Może posiadać minimalne ślady użytkowania.""Może posiadac minimalne ślady użytkowania" - to faktycznie żeś pojechał z tym "nie używany"
Już nie wspominając o tym że towar rozpakowany=towar używany.
Edytowane przez: "pepper01" paź 3. 2016

pepper0112 min

"Może posiadac minimalne ślady użytkowania" - to faktycznie żeś pojechał z tym "nie używany" Już nie wspominając o tym że towar rozpakowany=towar używany.


Kolego szanowny, jak mamy być tacy dokładni i lecieć na słówka, to gdzie ja napisałem "nieużywany"??? Stwierdziłem tylko, że "nie do końca używany", co w moim domyśle ma odróżnić towar używany, jaki można kupić np od osoby prywatnej od towaru powystawowego, który jak dla mnie trochę się różni...

HAQER3 godz., 28 min

Kolego szanowny, jak mamy być tacy dokładni i lecieć na słówka, to gdzie ja napisałem "nieużywany"??? Stwierdziłem tylko, że "nie do końca używany", co w moim domyśle ma odróżnić towar używany, jaki można kupić np od osoby prywatnej od towaru powystawowego, który jak dla mnie trochę się różni...Albo coś jest używane, albo nie "kolego szanowny". Nie ma takiej bzdury jak "Nie do końca używany", tak jak nie można być trochę w ciąży i trochę się zabić. Towar używany, to towar używany, stąd jego niższa cena pod towaru nowego.
A tłumaczenie, że towar używany na wystawie/prezentacji jest inaczej używany niż w domu... bądźmy poważni. I póxniej taki zaznacza opcję "nowy" na allegro wystawiając towar używany i wprowadza w błąd potencjalnych kupujących i sypią się komentarze negatywne (i słusznie mu tak).
Edytowane przez: "pepper01" paź 3. 2016

Orientuje się ktoś czy jeszcze promocja aktualna?
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Mateusz.Sadowy. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst