106°
Zakończono
Gogle SAMSUNG Gear VR LITE za 299zł @ Sferis
Gogle SAMSUNG Gear VR LITE za 299zł @ Sferis

Gogle SAMSUNG Gear VR LITE za 299zł @ Sferis

admin
W Sferis promocja na Gogle VR do smartfonów Galaxy S6 i S7 (Białe, SM-R322NZWAXEO)

Są obecnie w promocji (przecena z 529zł na 499zł), ale korzystając z kodu rabatowego: CenaSferis obniżymy cenę do 299zł.

Specyfikacja:
  • Interfejsy: Micro USB
  • Komunikacja: Bezprzewodowa
  • Dodatkowe informacje Czujniki: Przyspieszeniomierz, czujnik żyroskopowy, czujnik zbliżeniowy, pole widzenia: 96 stopni, zakres rozstawu źrenic: 54 ~ 70 mm (stałe soczewki)
  • Dołączone akcesoria: Kabel Micro USB, Pudełko, Instrukcja obsługi

Opis: Gogle do rzeczywistości wirtualnej współpracujące z telefonem Samsung Galaxy S6 i S6 Edge oraz S7 i S7 Edge, stanowią akcesorium i nie działają samodzielnie. Kształt dostosowany do kształtu dowolnej głowy z możliwością ustawienia odległości, pozwalającą na ostre widzenie w zakresie -6 - +6 dioptrii (dla osób z wadą wzroku). Uwaga! Soczewki są połączone i nie pozwalają na indywidualne ustawianie ostrości).

8 Komentarzy

A jest jakiś chytry sposób na zaadoptowanie ich do niesamsungowych telefonów. Może ktoś coś wie lub widział na XDA może?

Czy da się tego cuda używać do oglądania zwykłych filmów bądź telefizji z nc+? Zastanawiam się czy można tego używać jako zamiennik telewizora?

Czym to się rózni od chińskich okularów za ~10$?

lasic27 min

Czym to się rózni od chińskich okularów za ~10$?


napisem Samsung i tym że pasują tu tylko ich telefony

a co daja te okulary?

Po podłączeniu tych okularów, telefon pobiera aplikację Oculus z dostępem do Oculus Store. Całkiem fajne gry tam są. Od chińczyków różnią się tym, że obraz przy oglądaniu różnych rzeczy nie trzęsie się tak bardzo (prawdopodobnie zmniejszona czułość akcelerometra).

Wygląda na to, że już po promocji - "Wprowadzony kod rabatowy jest niepoprawny."

Mam cardboard od VW Rally (kiedyś była taka promocja na Pepperze) i za darmo, a nie za kawałek gównianego plastiku płacić tyle co za niezły telefon. Obraz mi się nie trzęsie, ale trzeba mieć dość mocny telefon, bo płynność od niego zależy, a nie od kawałka plastiku.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst